Своїми планами письменниця та поетеса поділилася під час останнього засідання Ради українських жінок Черкащини (РУЖ), пише grom-che.com
Анна Григорович із дитинства марила казками. Постійно щось вигадувала, записувала історії на клаптиках паперу…
– Ще в школі мене прозвали першовідкривачкою та мрійницею, – сміється черкащанка. – Тож я казкарка з самого дитинства! Але життя так склалося, що записувати власні історії я змогла не так давно. Маючи двох дітей, постійно потрібно було думати про насущне, фінансово було складно. Але діти виросли, і зрозуміла, що пора втілити в життя власну мрію.
Почала з того, що зібрала до купи усі листочки, на яких колись записувала історії, вигаданих персонажів.
– Тоді я зрозуміла, що ця історія жила усередині мене увесь час! І нею я захотіла поділитися. Щоб це було не лише для моїх дітей, а для всієї малечі та їх батьків, – розповідає Анна Григорович.
Письменниця вигадала цілий світ, який назвала Гріандія. Однак зізнається, що за інтригуючою назвою криються розповіді про відомі нам країни, у тому числі і про Україну, а по-казковому Стріборію.
– Усі мої твори мають філософський зміст, тож кожен може впізнати в них себе, знайомих, наші історичні цінності, – пояснює письменниця. – У деяких казках мова йде про 17-18 століття, деякі навпаки – відбуваються в сучасності. Однак є герої, що мігрують із казки в казку. Вічно добрі і вічно злі.
Черкаська казкарка видала вже кілька своїх книг. Дві з них – суто «казкові».
– Нині готується до друку третя книга. Художник саме створює ілюстрації, – розкрила секрет Анна Григорович. – Я ж нині працюю над казкою «Таємниця шоколадного будиночка, або втрачений скарб майстра Бродмана», у якій Бродман – цілком реальний історичний персонаж, легендарний майстер, котрий створював музичні інструменти.
Під час останнього засідання Ради українських жінок Черкащини (РУЖ) пані Анна поділилася амбітними планами з приводу розробки казкотерапії на основі власних творів.
– Наприклад, казка «Зелений трамвай» написана для людей, які не можуть впоратися із внутрішньою самотністю і травмами минулого. Від цього потрібно звільнятися. Є прекрасні методи психотерапії, і казкотерапія один із них. Це дозволяє вийти із замкненого кола, – вважає письменниця. – Обов’язково хочу зробити такі заняття у Черкасах, оскільки відчуваю до цього покликання.
реклама
Коментарі
Стрічка RSS коментарів цього запису