Секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький підготував на сесію 5 лютого проект рішення про визнання Росії державою-агресором та так званих ЛНР та ДНР – терористичними організаціями.

Як зауважив сам Олександр Романович на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», цей проект він підготував за пропозицією народного депутата України Владислава Голуба на підтримку рішення парламенту.

 

Нагадаємо, що схожий проект звернення на сесію 6 лютого підготували депутати обласної ради із групи «Гідність».

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #13 Патріот 04.02.2015 19:14
Цитую Черкащанин:
Перша нормальна пропозиція від Радуцького. Практика показує: сепари не пробують піднімати голову тільки в тих містах, які чітко демонструють українську позицію!

Та Радуцький сам сєпар!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #12 Василь 03.02.2015 13:15
Цитую .:
А Цитую О.ЧУПРИНА:
Сашко!При всій повазі до Тебе

Сашко Чуприна ще раз продемонстрував , наскільки дорога йому "нєпрікосновєнно сть руццкава міра" :-x


Накатім за Рассєюшку-мать, русскій мірь грядьот, а кто ніпакаицца таво будіть жаріть черті в адушке. Путін ввєді вайска - Чупрінушка просіт!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #11 Василь 03.02.2015 13:12
ЧуПРИна давно визначився - він "народний губернатор ЧНР"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 . 03.02.2015 11:23
А Цитую О.ЧУПРИНА:
Сашко!При всій повазі до Тебе

Сашко Чуприна ще раз продемонстрував , наскільки дорога йому "нєпрікосновєнно сть руццкава міра" :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Черкащанин 03.02.2015 11:21
Перша нормальна пропозиція від Радуцького. Практика показує: сепари не пробують піднімати голову тільки в тих містах, які чітко демонструють українську позицію!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Україна 03.02.2015 11:08
Чекаємо пропозиій ,бездефіцитного Радуцького,за які кошти цього року Черкаси будуть дороги ремонтувати(про нові й нейдеться),енер гозберігаючи технології і решту прєлєстєй теж непрофінансують .Саша з депутатами допоміг Яценюку і плюнув на черкащан.Звільнив бюджет від оплати бюджетникам ,а нас благоустрою..Грядуть вибори в міськраду,є бажаючи обрати таких "добряків"що позбавили нас бюджету розвитку?Це вам і трганспортна реформа ,і тротуари і заміна труб.Саша підстрахував бюджетників,"подякуємо" йому всім містом,Яценюк вже подякував.В Києві про черкаських бюджетників вже забули,а чи збереже міськрада кошти протягом року,питання.Форсмажори різні бувають.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Депутат 03.02.2015 10:14
Це той Голуб, який під час визнання Верховною Радою ДНР і ЛНР терористичними організаціями тіпа забігав і вибігав із залу, а самого навіть не було у Верховній Раді?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 ATO Calling 03.02.2015 08:47
Напоминает известную фразу колоритного персонажа из хорошего фильма: "Чтоб я сам себе срок с пола поднял?" Надеюсь поднимут, и не только срока, но и что похуже. И для себя. Заслужили. Подписывайте, бумага стерпит, главное не потеряйте документы до трибунала.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Чучупака 03.02.2015 02:14
Радуцький повинен вирішувати не менше ніж міжгалактичні питання. Просимо Олександра померити нас з мешканцями зірки 12864.45673.23. Щиро вдячні мешканці планети 646883.2456.85442.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 О.ЧУПРИНА 02.02.2015 23:17
Цитую О.ЧУПРИНА:
Сашко!При всій повазі до Тебе скажу,що твердження про підготовку цього проекту за ініціативою НД Голуба є лишнім і дурно пахне.Черкащани і без пропозицій пернатих відчуають свою відповідальніст ь.Над зверненням Голуба люди сміються. Мені не хочеться,щоб сміялись над Тобою.

Доповню,що цього не потрібно робити навіть у тому випадку коли отримуєш сигнали щодо можливого призначення Голуба головою Черкаської ОДА.