Коментуючи на прохання журналістів закиди у «Фейсбуці» депутата від Вільних демократів Руслана Зорі щодо кулуарності формування проекту Програми соціально-економічного розвитку міста на 2015 рік, секретар міськради Олександр Радуцький під час сьогоднішньої прес-конференції в черговий раз заперечив опоненту.


– Формування бюджету і Програми йде в робочому порядку. Так, до мене заходили депутати всіх фракцій. Я є секретар міської ради. Вони дають запити до мене як до секретаря міської ради. Коли кажуть, що це – не мої функції, то, вибачте, функції секретаря міської ради – це як батько в депутатів, розумієте? Він бере їхні пропозиції й доносить до виконкому. Тому, якщо людина хоче, вона робить. А якщо не хоче – вона балакає, – наголосив Радуцький.

реклама

Коментарі  

 
0 #11 Муська 17.03.2015 22:12
Цитую оалпарп:
Цитую Черкаси:
Батько двійчи судимий та й розумом похвастати не може,от і діти такі ж,.....

В таких депутатів батько "пахан"


Это посыл всей братве, что в городе пахан, это секретарь. В натуре.
Теперь осталось озвучить остальной список: смотрящих, кто общак держит, кто шн..ри
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 смс 16.03.2015 20:00
А МАТи хто,плодовитий ,ти наш?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #9 оалпарп 16.03.2015 17:46
Цитую Черкаси:
Батько двійчи судимий та й розумом похвастати не може,от і діти такі ж,.....

В таких депутатів батько "пахан"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 Ласковый 16.03.2015 17:00
Идиот!!! Когда это депутаты давали пропозиции депутату!??? Исполнители - департаменты и соответственно они получают эти пропозиции и вносят в ПСЕР.Ну д....л же! хотя какая рада такой и секретарь. Голосовавшим за таких депутатов - :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Черкаси 16.03.2015 16:37
Депутати від партії "Опозиційний блок" Олександр Вілкул і Костянтин Павлов розмістили у Кривому Розі білборд, на якому зображена Україна без Криму і частини південного сходу.http://www.5.ua/suspilstvo/Eksrehionaly-rozmistyly-na-bilbordi-kartu-Ukrainy-bez-okupovanykh-Rosiieiu-terytorii-73436.html Прочерк піарте Вілкула і далі......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #6 федор принципиальный 16.03.2015 16:23
КАК секретарь А.Радуцкий не дорабатывает,в свое время подсудному одаричу прокурор просил пять лет лагерей,надо было Александру в тот момент освободитьгород от трепача и взяточника.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #5 Капоне 16.03.2015 16:08
Радуцький - хрещений батько мафії))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 Депутат 16.03.2015 16:03
Як батько у депутатів був Білоусов, він не ділив на своіх та чужих. А у Вас якось навпаки - хто не з нами, той проти нас