Перед початком сьогоднішнього засідання сесії міськради слова попросили активісти, які виступили проти будівництва висотки за драматичним театром.


Депутати своїм голосуванням надали дозвіл на виступ активісту.

Як зазначила активістка Ярослава, єдиним джерелом влади в Україні є народ, тому вона попросила депутатів дослухатись до думки громади. Зокрема, вона зачитала звернення, під яким громадськість збирала підписи 27 березня на мітингу. У зверненні сформульоване прохання відмінити будівництво за драмтеатром, повернути черкащанами Театральний сквер, займатися забудовою міста згідно плану та за узгодженням з жителями міста. У разі, якщо влада не дослухається до звернення, то громадськість вимагатиме відставки виконкому та секретаря міськради.

Виступив також в.о. художнього керівника театру Сергій Проскурня. Він також закликав владу зупинити забудову та шукати компроміс у публічному полі. Він сказав, що вібрація від важких механізмів, які працюють на будівництві така, що в театрі дрижить люстра.

– Ми вже маємо ризикуємо людським життям, – наголосив Сергій Владиславович.

У відповідь міський голова Черкас Сергій Одарич пояснив, що він зупинив дію рішення виконкому. Також зазначив, що до нього звернулись представники забудовника – житлово-будівельний кооператив «Резиденція». Вони пішла на поступки та запропонували надати нові містобудівні умови та обмеження, в яких передбачити меншу поверховість, розміщення будинку вздовж Гоголя, а скверу – біля театру, а також підземний паркінг під будинком.

У свою чергу, секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький заявив, що насправді рішення ухвалювалося згідно генплану, а якщо вже активісти і вимагатимуть відставки виконкому і секретаря, то треба вимагати і відставки мера.

Депутати проголосували за надання депутатам 20 хвилин для виступів. Питання ж порядку денного сесії відклали на потім.

Детальніше дивіться відео.


реклама

Коментарі  

 
+2 #19 Бородач 03.04.2015 13:33
я царь украины , я буду делать все что хочу .и вы поци мне не указ !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #18 коллеги 03.04.2015 13:21
Проскурня, езжай в Киев!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #17 dfcz 03.04.2015 10:23
Цитую УЖАСТЬ:
Так, в яростной словесной "борьбе" пролетят 5 лет, как пролетели они с 2004 по 2010 года... а оглянуться будет не на что.
Останутся только отзвуки пламенных речей на митингах... скандалы о разворованных деньгах... фотографии... дэ ин дэ посаженные деревца.... и неистощимое желание активистов, снова попасть во власть

а скільще ще є хорошого - згарище біля будинку піонерів, купа кіосків на тротуарах з дуже хорошим крамом і добренна шаурма.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 незнайка 03.04.2015 09:58
пришлый человек не имеющий корней в городе не способен понять что до кладбища должна быть такая дорога по которой не стыдно ездить
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 федор принципиальный 02.04.2015 19:07
А что будем делать С недостроем на бульваре Шевченко,гденаг ло и цинично одарич снес"Звездочку",снес память о погибших воинах,подписал разрешение настроительство многоэтажки,воп реки решению большинства депутатов и превратил центр города в мусоросвалку и бомжатник,как можно долго терпеть такого горе-руководителя,он хотя бы диплом купил,а то пришел и упал в кресло мэра,закончив только десятилетку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 ЛВВ 02.04.2015 17:56
Я говорю о мэре, об Одариче.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #13 Бобик 02.04.2015 17:15
Цитую ЛВВ:
Хазяїн в місті дуже слабий.


Вы имели в виду "папу" города?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #12 УЖАСТЬ 02.04.2015 17:11
Так, в яростной словесной "борьбе" пролетят 5 лет, как пролетели они с 2004 по 2010 года... а оглянуться будет не на что.
Останутся только отзвуки пламенных речей на митингах... скандалы о разворованных деньгах... фотографии... дэ ин дэ посаженные деревца.... и неистощимое желание активистов, снова попасть во власть
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Мах 02.04.2015 17:09
думаю тут питання принципу, якщо виділялась земля під одне, то чому там повинно згодом будуватись щось інше, бо у когось щось не зрослось .. і знову ж таки, якщо хтось не зміг там побудувати одне, то чому це міська влада "підганяє" тепер умови так, щоб цей хтось зміг на тому ж місці побудувати щось інше?? обнагліли вже вкрай