Голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко своїм розпорядженням призначив Олексія Власова на посаду начальника управління культури Черкаської ОДА із встановленням випробування, терміном шість місяців, у порядку переведення із Смілянської РДА.

Фото з "Фейсбук"

Фото з "Фейсбук"


Олексію Анатолійовичу встановили посадовий оклад згідно зі штатним розписом, врахувавши, що він має 11-й ранг державного службовця.

Заяву Олексія Власова, написану 18 березня, погодили в Міністерстві культури 31 березня.

Нагадаємо, що Рада культури погодила кандидатуру Олексія Власова 19 березня.

До цього, на початку березня, його кандидатуру схвалила Вища рада митців.

Попереднього начальника управління культури Наталію Джуру звільнили 5 травня 2014 року.

реклама

Коментарі  

 
+4 #18 Погоджуюся 13.04.2015 12:59
А й дійсно, ФІГУРА, - точніше сказати: "Комбінація".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #17 обраний 10.04.2015 10:47
Цитую 111:
Митці, а як же мистецтво?...

Мистецтво-за митцями, а покерує ними ОБРАНИЙ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 ВИЗОВ 10.04.2015 10:45
НА ФОТО ОЧІЛЬНИК на мій погляд всім надає виклик.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #15 ура 08.04.2015 20:10
У червні 2014 року керівники закладів культури та творча інтелігенція написали листа до міністра культури України Євгена Нищука та голови Черкаської облдержадмініст рації Юрія Ткаченка через непрозору, на їхню думку, схему визначення кандидатури на посаду начальника управління культури Черкаської ОДА.http://procherk.info/news/7-cherkassy/28668-deputati-hochut-schob-v-ministerstvi-rozibralisja-iz-problemnim-upravlinnjam-oda
Тоді не пропхали то тепер -УРААААААААААААА А!!!!!!!!!!!!!! !! кЕРІВНИК Є.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 ГЛАВНОЄ 08.04.2015 20:06
"О А встановили посадовий оклад згідно зі штатним розписом, врахувавши, що він має 11-й ранг державного службовця", А ОСВІТА ТУТ НЕ ПРИЧОМУ? Вже-б главбухшу з управління начельнецею поставили, вона вже в мистецтві дужче розуміється. Головне ж не освіта,, а хто пропхав.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 БАРАН 08.04.2015 20:02
Цитую оооо:
нічого страшного. З вищою спеціальною освітою ми вже бачили багатьох, що з цього вийшло всі знаємо. Дайте людині попрацювати, а потім обговорюйте освіту. Найкращий керівник той, який є гарним менеджером та вміє організувати роботу, а не те, що він є за спеціальністю бібліотекарем, режисером чи музейним працівником.

А НАЩО ТОДІ ВИЩА ОСВІТА, навіщо термін 5 років досвіду за фахом,це поєтом можно бути без освіти. А що він буде співати, як прийдуть завтра з філармонії та будуть просити в оркестр- музикантів, щоб симфонічний був не малим, а великим?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 ОПЕРА 08.04.2015 19:56
Цитую Українка:
Шановні добродії,якщо людина креативна і ініціативна,то і в культурі лад наведе.Тільки б давали працювати,впров аджувати все нове,а від працівників культури була підтримка.

Яка Ви "Українка" - ви теж з сільхоз ОПЕРИ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 Фігура 08.04.2015 19:53
Що на фото? то маємо, що маємо- зразу по руці видно-фігура. Очередной кідок нашим митцям.Ви закінчуйте концерваторії, розумійте де нота До, де Соль, ЩО ТАКЕ СОЛЬФЕДЖІО, яку куди струну купити, яким голосом краще співати...А потім ВАМИ прийде і покирує СПЕЦ СЕЛЬХОЗ АКАДЕМІЇ. НЕ ковтнули СИСОЕВУ----- то чи є сенс ще два місяці чекати потянет или НЕТ???? Наше обласне керівництво- ну дуже любить культуру....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #10 Українка 08.04.2015 11:13
Шановні добродії,якщо людина креативна і ініціативна,то і в культурі лад наведе.Тільки б давали працювати,впров аджувати все нове,а від працівників культури була підтримка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #9 111 04.04.2015 18:56
Митці, а як же мистецтво?...