Те, що військові, які приїхали із зони АТО, робили ямковий ремонт доріг у Черкасах, – дуже «скорботно та погано», переконаний секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький.
– Це вже результат того, що наше комунальне підприємство «ЧЕЛУАШ» у свій час було просто штучно збанкрутовано, – зауважив сьогодні під час прес-конференції Олександр Романович. – Але вже другий рік поспіль ми намагаємося вийти із боргової ями. Так, сьогодні о 14.30 в 206-й кімнаті міськвиконкому відбудеться тендер на купівлю асфальту. У цьому році підприємство орієнтовно збирається «закрити» (заасфальтувати, – ред.) 10 тисяч квадратних метрів. Якщо буде працювати одна бригада, то роботу вони виконають за три місяці, якщо два – за півтора місяці. Звичайно, важко працювати, бо техніка продана. Але ми плануємо закупити грейдер. Сподіваюсь, із часом ми зможемо підняти підприємство з колін.
реклама
Коментарі
Как по какому тендеру? Неясно вам что-ли. ПО ДОЛЛАРОВОМУ ТЕНДЕРУ. У Черкассах в Горисполкоме есть такой тендер где можно его пройти и должность получить.
Стрічка RSS коментарів цього запису