Голова Черкаської облради Валентина Коваленко закликає ветеранів Другої світової війни не їхати до Росії на святкування Дня Перемоги.

«Мені стало відомо, що учасникам Другої світової масово надсилають запрошення взяти участь у заходах, які будуть проводитися 9 травня у Москві та Санкт-Петербурзі. Я прошу наших ветеранів утриматися від таких екскурсій, – пише на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» Валентина Михайлівна. – Так, у 41-45 роках українці разом з росіянами стояли пліч-о-пліч у боротьбі із фашистськими загарбниками. Але на сьогодні реалії змінилися, і Росія веде з Україною неоголошену війну. Тому українські ветерани, на моє переконання, не повинні їхати на святкування до країни-агресора. Відмовившись від участі в таких заходах, вони підтвердять свій патріотизм і проукраїнську позицію».

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #9 Уманский Еврей 08.04.2015 02:57
Если есть здоровье и возможность поехать ветеранам в Россию, то пусть едут. Это наверное их последняя возможность это сделать, встретится со своими боевыми товарищами. Так что не надо давать советы тем людям которые годятся в прадеды. С наступающим Днём Победы!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 незнайка 07.04.2015 19:30
взрослые люди и без кликушестваний БОМОНДШИ Знают ЧТО ИМ ДЕЛАТЬ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #7 адекватний 07.04.2015 17:45
Цитую ДЖЕКО:
Багато закликів, малувато справ.Просто потрібно зробити справжнє свято для ветеранів у нас в Україні, у Черкасах, зокрема. Приділити належну увагу, допомогу, шану. Створити на святі обстановку толерантності, взаєморозуміння . Це буде найкраща відповідям усіляким «доброзичливцям », у тому числі і з Росії. А як це організувати, це Ви вже, шановна Валентино Михайлівно, будь-ласка, подумайте.

А в тому той справа що крім закликів розбрату нічого й неможуть присідальники.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Таки да 07.04.2015 15:03
Ну какие такие ветераны в состоянини ехеть за тридевять земель? Ви чего там обкушались, пани головиха? Им бы здоровье в кругу семьи посидеть позволило, а не в вагонах кататься
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #5 Валя 07.04.2015 14:24
за які такі кошти ветерани,які ще можуть пересуватися поїдуть..до районих центрів грошей в них не вистачає от і сидять безвиїздно хто ще живий у селах, доживають свій вік. ГОСПОДИ НАВІЩО ЦЕЙ ПОПУЛІЗМ, ТАКЕ ГОРОДИТЬ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #4 Гека Чепе 07.04.2015 12:44
От чого не вистачало ветеранам для остаточного рішення - так це рекомендацій Валентини Михайлівни. Тьотя точно все ближче до Наполеонів...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #3 ДЖЕКО 07.04.2015 12:03
Багато закликів, малувато справ.Просто потрібно зробити справжнє свято для ветеранів у нас в Україні, у Черкасах, зокрема. Приділити належну увагу, допомогу, шану. Створити на святі обстановку толерантності, взаєморозуміння . Це буде найкраща відповідям усіляким «доброзичливцям », у тому числі і з Росії. А як це організувати, це Ви вже, шановна Валентино Михайлівно, будь-ласка, подумайте.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 Черкаси 07.04.2015 11:58
Вже дітей війни на пальцях двох рук порахувати можно,ветеранів одиниці,навряд вони в силі кудись поїхати.Досить спекулювати на темі тої війни,в Україні сьогодні війна,сьогодніш ні ветерани,подума йте краще за них.В День пам"яті ветерани обох війн мають спільно вшануватись.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #1 Тася 07.04.2015 11:51
Коваленко,ті що ВЕТЕРАНИ ІІ Світової,далеко не всі і до місцевих пам"ятників дійти не можуть,а ряжені хай їдуть до окупанта,бажано їм там і лишитись.45-й(20 років)2015-й (+70років),раху йте 90 мінімум і далі.Дайте звіт які ветерани на балансі ветеранських фондів,скільком з них 90+ ???Хто ці люди яких ви ветеранами рахуєте?Кого і з чим вітаєте?