реклама Делікат

troll Відсьогодні у Черкасах зазнає корегувань графік рух та маршрут тролейбусів № 4  («вул. Луначарського – ЗХВ») та № 8 («Завод «Аврора» - вул. Руставі»). Тоді як п’ятий маршрут («Вантажний порт» – «Новий автовокзал») через збитковість взагалі припинить свою роботу. Вивільнені одиниці електротранспорту надалі працюватимуть на маршрутах № 7 та № 10, які користуються більшим попитом у городян. Решта тролейбусних маршрутів у місті працюватимуть без змін у звичному режимі, інформує прес-служба Черкаської мерії.

 За словами в. о. начальника управління вуличної інфраструктури, транспорту та зв’язку Миколи Безрідного, на останньому засіданні виконавчого комітету було затверджено план розміщення тролейбусів КП «Черкасиелектротранс». Враховуючи суттєве недофінансування з державного бюджету на компенсацію збитків від перевезень окремих пільгових категорій громадян, тяжкий фінансовий стан КП «Черкасиелектротранс» було прийнято рішення скорегувати роботу окремих тролейбусних маршрутів.

Так, з 14 липня змінюється графік  руху тролейбуса № 4 («вул. Луначарського – ЗХВ»). Відтепер інтервал між тролейбусами буде більший. Це пов’язано із зменшенням вдвічі (з чотирьох до двох) кількості тролейбусів, які працюють на цьому маршруті.

– Якщо у ранковий та вечірній час, коли люди їдуть на роботу та з роботи,  на цей маршрут ще набираються пасажири, які сплачують за проїзд, то решта часу тролейбус курсує практично порожній, перевозячи виключно пільговиків. Тобто – це суто збиткові рейси, – пояснює Микола Петрович.

Також зазнає змін маршрут № 8 («Завод «Аврора» - вул. Руставі»). З 18-30 вечора  його кінцевою зупинкою замість «вул. Руставі» буде «Залізничний вокзал».

Микола Безрідний зазначає, що раніше маршрут тролейбуса №8 пролягав від ЧЛФЗ «Аврора» до Залізничого вокзалу. Потім за проханням людей його продовжили до вул. Руставі.

– Вивчаючи пасажиропотік ми бачимо, що після 18 години від вокзалу в напрямку вул. Руставі їде мінімальна кількість людей, а то й взагалі  тролейбус курсує порожнім. Тому продовжувати експлуатувати цей маршрут в тому ж режимі, зважаючи на складний фінансовий стан підприємства,–недоцільно. Отож, було вирішено після 18 год. 30 хв. Повернути колишній маршрут– від «Аврори» до Залізничого вокзалу, – зауважив Микола Петрович.

Крім того у зв’язку зі збитковістю з переліку тролейбусних маршрутів  зникне «рогатий» №5, де донині працювала одна одиниця транспорту. Він їздив від вантажного порту до аеропорту по вул. Горького, бульв. Шевченка та вул. Смілянської.

В свою чергу Микола Безрідний наголошує, що вивільнені  тролейбуси (а це три:  двоє з них знято з маршруту № 4 та один – з «п’ятірки») продовжуватимуть працювати  на маршрутах № 7 та 10, де їздить більше пасажирів і, відповідно, є потреба у збільшенні одиниць «рогатого» транспорту.

реклама

Коментарі  

 
0 #11 дед 15.07.2011 02:28
а вы чего ждали?все еще впереди!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 ЮГ 14.07.2011 21:38
Цитую Простой:
В крайнем случае для пенсионеров можно назначить символическую плату - 50 коп.

Нельзя по закону, можно разве что добровольно, взывая к совести пенсионеров (некоторые предприятия так делали даже сейчас вроде приторговывают благотворительн ыми билетами).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 ЮГ 14.07.2011 21:34
По закону государство гарантировало перевозку льготы в общественном транспорте за исключением такси (вот поэтому расцвело буйным цветом "МТ" совсем на такси не похожее), при этом должна производиться выплата субвенции, но на эту обязанность государство забило, верней некоторые добиваются получения, но сам расчет смешон, читал, что оплата производится из расчета 8 билетов на льготника. Собственно автобусы поэтому и сдохли (Троллейбусы все-таки жрут гос энергию, которая идет взаимозачетом по перевозке льготников).
P.S.: Вибачаюся за росийську, якщо вона Вам не дуже зрозумила.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 ЮГ 14.07.2011 21:29
Цитую Ізя:
РегіАнальна оптимізація маршрутів.Позбавили пільговиків права їздити маршрутом №5.Бо їм,бачте,не вигідно.Бо комунальне ТУ- це,бачте,комерц ійна організація.А ви шановні пільговики поповнюйте кишені перевізників-маршрутників

Льготные перевозки это изначально был популизм центральной власти, я думаю лучше пускай возят без льгот, чем повозив льготников сдохнут окончательно, оставив маршрутчиков в качестве королей общественного транспорта. Но льготы регулируются законом и их отменить нельзя, так что единственный выход- сокращать убыточные маршруты.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Простой 14.07.2011 16:58
Как можно отменять маршрут №5??? Там люди едут с аэропорта(работ ники), приезжие в город с автовокзала, с базы ОПС очень удобно ехать на троллейбусе в центр....А другой конец в грузовом порту тоже без электротранспор та останется???
Если пустить №4 один раз в час, то его и будут дожидаться только пенсионеры,друг ие пересядут на маршрутку!!! И на Луначарского желательно водителям не лениться сделать круг(Оноприенко -Смаглия-Галана), и кроме того доезжать до ЗХВ,а не заворачиват в парк(это касается также №7,№7а,№2,№6)
Уже молчу за то,что ветка по ул.Рустави пустая месяцами напролет!!!
Следует вернуть все как было!!!
В крайнем случае для пенсионеров можно назначить символическую плату - 50 коп.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Аркадій 14.07.2011 15:19
Зазвичай новий керівник придивляється 1-2 місяці,потім робить реформи.
Але щоби розібратися за 2 дні....Мабуть він велика та дуже розумна голова?
Шашка наголо.Вперьод!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Любава 14.07.2011 13:17
А чого б не добавити тролейбусів на маршрут №8 чи №1? На сьомому і десятому маршруті їх і так вистачає з головою.
І питання: де ж ті нові тролейбуси, які нам обіцяли закупити? Це все робиться для того, щоб у маршруток був більший виторг.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Ізя 14.07.2011 13:09
РегіАнальна оптимізація маршрутів.Позбавили пільговиків права їздити маршрутом №5.Бо їм,бачте,не вигідно.Бо комунальне ТУ- це,бачте,комерц ійна організація.А ви шановні пільговики поповнюйте кишені перевізників-маршрутників
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 Скептик 14.07.2011 12:09
Это "забота". Эти *** видно не ездили маршрутом №8. № 7 и сейчас полно, а № 8 не бывает по пол-часа. ***
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #2 Оленка 14.07.2011 10:26
Дядченко - рулит!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100