До фахівців землевпорядної служби Черкаської області станом на сьогодні надійшла 571 заява про надання земельних ділянок учасникам АТО.
Зокрема, виділено 299 земельних наділів, площею 570,83 га, для ведення особистого селянського господарства, 236 ділянок, площею 28,26 га, – для садівництва, 2 наділи, площею 0,2 га, – для індивідуального дачного будівництва, 9 ділянок, площею 0,86 га, – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
Нині в області 118 родин учасників АТО вже отримали у власність земельні ділянки, загальною площею 104,26 гектарів.
Виділені земельні наділи розташовані в Черкаському (244), Тальнівському (35), Монастирищенському (31), Смілянському (31), Христинівському (28), Драбівському (26), Уманському (21), Шполянському (19), Чорнобаївському (17), Жашківському (12), Звенигородському (12), Золотоніському (11), Катеринопільскому (9), Маньківському (8), Чигиринському (8), Корсунь-Шевченківському (7), Канівському (7), Городищенському (5), Кам’янському (4), Лисянському (2) районах та в містах Золотоноша (1) і Канів (8).
Надання військовослужбовцям земельних ділянок на території області триває. Реалізувати своє конституційне право на безоплатне отримання наділу у власність може кожен із бійців-учасників АТО. Землевпорядники Черкащини максимально сприяють у забезпеченні військових та їхніх родин земельними ділянками, запевняють у Головному управлінні Держземагентства області.
реклама