реклама
реклама

Державтоінспекція міста Черкаси звертається до громадян, які були свідками викрадення автомобіля «Тойота-Кемрі» (державний номер СА1133ВЕ, 2011 року випуску, чорного кольору) в ніч на 6 червня від під'їзду будинку №160 по вулиці Чорновола, чи володіють інформацією стосовно місця знаходження транспортного засобу та осіб, які причетні до скоєння цього злочину.

Їх просять повідомити цю інформацію ВДАІ з обслуговування міста Черкаси за тел. 36-02-02 або 102.

«Конфіденційність гарантуємо», – наголошують у прес-службі ДАІ області.

Нагадаємо, що викрадене авто належить депутату Черкаської міської ради Андрію Більді. Уранці 6 червня депутат знайшов на місці припаркованого автомобіля лише купку битого скла.


реклама

Коментарі  

 
0 #8 добривечір 08.06.2015 23:21
Міліція ...ХА-ХА-ХА.. :D Якщо наша міліція в долі :-* (не влутати з "судьбою" та "в долині") - то фіг її уже хто найде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Дима 08.06.2015 22:58
Цитую федор принципиальный:
Кстати,украли авто у дочки Лукъянца и жены Кудактина-

Правильно и сделали !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 scofield2007 08.06.2015 22:09
Хай сам шука, а ДАі, іде в да... :-x
найде авто, скаже спс даі, порошенку, ху_шенку, яце_лянко... і ..тт.д.
комент до друку
ДАІ, зараз, може загнати лише законослухняних громадян за помилку в керуванні авто!!!
суд скоро!!!
але правда!
прийде за вами :-x :-x :-x :-x :-x :-x
вам тільки на блокбостах стояти, цитати "мусора"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 Черкащанин 08.06.2015 19:19
Цитую федор принципиальный:
Кстати,украли авто у дочки Лукъянца и жены Кудактина-

Чому про резонансні злочини прес-служба обласної міліції не повідомляє громадськість? Чому такі злочини не розкриваються? Та й взагалі, чи спроможна обласна міліція виконувати завдання по боротьбі зі злочинністю?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 федор принципиальный 08.06.2015 15:21
Кстати,украли авто у дочки Лукъянца и жены Кудактина-
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 ЛВВ 08.06.2015 14:45
Слабенько працює міліція, у людей мало довіри до неї.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #2 місцевий 08.06.2015 14:36
Місяць назад за вини одного родича з прокуратури області скоялась ДТП. Але приїхавший на місце ДТП даїшник зробив виноватим постраждалого.Після виграних справ у судах даїшники досіх пір не направили матеріали в суд на родича працівника прокуратури! Революція гідності?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #1 Водій зі стажем 08.06.2015 13:28
Вони й тільки що можуть - просити, а от розкривати злочини немає кому! Дуже жаль!