реклама

реклама

"Про пожежу в Драмтеатрі оперативно. Рятувальники завершують локалізацію. Дах над фойє упав. Одна особа отримала опіки, доставлена в лікарню", - про це у "Фейсбуці" повідомив міський голова Черкас Сергій Одарич.

Фото з "Фейсбуку" Johnny Quid

Фото з "Фейсбуку" Johnny Quid

При цьому на запитання до мера щодо причини пожежі, Сергій Олегович зауважив, що "зараз не до причин. Треба гасити пожежу".


Нагадаємо, що зараз в Черкасах горить драмтеатр. За попередньою інформацією рятувальників, загорання сталося в глядацькій залі.


Відео пожежі театру зсередини оприлюднив на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» актор черкаського театру Олександр Гуменний.

«Душать сльози: був театр – нема театру!!! На відео горить 3-й поверх глядацького залу. 1 липня 2015 року, 15 годин 11 хвилин», – написав коментар до відео черкаський актор.

Так виглядає пожежа в черкаському театрі з дамби. Фото читачів «Прочерку»

Так виглядає пожежа в черкаському театрі з дамби. Фото читачів «Прочерку»


реклама

Коментарі  

 
+1 #16 dz 03.07.2015 10:58
Цитую Знову:
Знову наші пожежники погасили полум'я методом вигоряння! Гвоздь отримає подяку! Головне що люди залишились живі! А професійність дій керівника бачили всі жителі міста! Ганьба і сором!

ГОЛОВНЕ - КВІТИ НЕ ЗАВАЖАЛИ ЗНАЙТИ ГІДРАНТ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #15 М... 03.07.2015 08:35
Є така "чуйка", що Сергій Олегович особисто причетний до знищення нашого театру.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #14 противсіх 02.07.2015 09:42
Цитую Знову:
Знову наші пожежники погасили полум'я методом вигоряння! Гвоздь отримає подяку! Головне що люди залишились живі! А професійність дій керівника бачили всі жителі міста! Ганьба і сором!

Театр можна відремонтувати, а людей з голими руками посилати в вогонь це цинічно, людину не вернеш,подяка до ж..., а смерть є смерть! Головне що всі живі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #13 П... 01.07.2015 23:23
"Оперативний" Олєгович...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Сусик 01.07.2015 22:59
Да, такого не случалося даже во время прорыва на сцену театра Майбороды в часы регионалов. А все началося с бракованной плитки Олейника перед театром. Прямо мистика какая
то
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #11 народ 01.07.2015 22:07
Цитую чукча:
цікаво, чи знайдется у революційої влади свій "фірташ", що відбудує театр власним коштом 8)

ОТ ВІДДАСТЬ ФІРТАШ 6 МІЛЬЯРДІВ БОРГУ І ВІДРЕМНТУЄТЬСЯ ТЕАТР,А ПОКИ ЩО "ДОБРИЙ І ЩЕДРИЙ" ФІРТАШ БОРГ ЖИТЛОМ ,ДЕ РОБІТНИКИ ЖИВУТЬ, ВДДАЄ.ТАК ЩО ЇДЬ В СВІЙ ЧУКЧАСТАН РАЗОМ З РИГОФІРТАШЕМ І НЕ .....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 федор принципиальный 01.07.2015 22:00
Интересно,Пусто вар найдет виновника или как обычно затянут процесс и забудут,Пустова р за время своей работы ничего полезного для города не сделал,ни одного преступления ни раскрыл,одни пустопорожние обещания,ждет большой звезды на погоны,что ли ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Джон Глэбб 01.07.2015 21:17
Цитую маруся:
Такого при жодних "правителях" не було. Театр потрібний, він наш він рідний. А правителі змінні. Задумайтесь, не буде театру не буде духовності чи потрібні тоді ті що "опікуютться" проблемами культури


Духовность - это парад вышиванок. А театр - лишнее.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8   01.07.2015 21:09
Судячи по білому диму - вибір зроблено! Але глядачі про це, ще, як завжди, навіть не здогадуються.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #7 народ 01.07.2015 21:08
Відмовляйтесь від віх мажоритарних парканів,провул очків,ліхтарикі в,гойдалок і решти дурощів,всі ці кошти на театр і плюс ще докласти.Може в міністерство культури написати,депута там черкаським,може теж виділять щось?Головне не затягувати,бо буде всьо.