Звинувачувати «Свободу» у провокаціях під парламентом лише тому, що вони відбулися на акції, організованій нею - все одно, що звинувачувати Україну у катастрофі малазійського «Боїнга» лише тому, що його збито над її територією. про це у «Фейсбуці» написав депутат Черкаської міськради, «свободівець» Юрій Ботнар.


«А взагалі можна лише поаплодувати владі - провокацією проти мітингувальників і одним невинним життям майстерно відвернуто увагу від державної зради та тисяч спаплюжених цією зрадою героїчних смертей», – наголосив Юрій Ботнар.

Офіційно ж прес-служба ВО «Свобода» інформує: уся відповідальність за теракт під стінами парламенту, внаслідок якого постраждали десятки людей, лежить на чинній владі. Саме влада спільно з проросійським «Опозиційним блоком» спровокувала українців до протесту, поставивши у порядок денний парламенту та проголосувавши в першому читанні зміни до Конституції України, які закріплюють особливий статус Донбасу та є фактичною капітуляцією перед Кремлем.

Саме міліція першою застосувала силу до пікетувальників, спровокувавши численні сутички. Натомість, правоохоронці не вжили належних заходів для нейтралізації провокаторів. Очевидно, що використання вибухового пристрою, який невідомі кинули в правоохоронців, є заздалегідь спланованою провокацією, спрямованою проти українських патріотів.

Вимагаємо відставки міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, чия злочинна бездіяльність призвела до трагедії. Звертаємося до представників парламентської коаліції з вимогою не голосувати у другому читанні за пропонований проєкт змін до Конституції», – йдеться у поширеному прес-релізі.

Переписка двох депутатів Черкаської міськради

Переписка двох депутатів Черкаської міськради



Нагадаємо, у понеділок під Верховною Радою сталися сутички між силовиками та мітингувальниками, які вимагали не ухвалювати зміни до Конституції.

Після голосування парламенту, мітингувальники пішли штурмом на Раду і почали кидати димові шашки. Потім хтось кинув у лави міліції і Нацгвардії бойову гранату.

Міліція затримала близько 30 осіб, серед яких, начебто, і того, хто кинув гранату під Радою.

Наразі повідомляється про близько 100 поранених. Один боєць Нацгвардії помер у лікарні.

Глава МВС Арсен Аваков заявив, що гранату в правоохоронців під Верховною Радою кинув Ігор Гуменюк, який є бійцем добровольчого батальйону «Січ».


реклама

Коментарі  

 
-1 #36 1044 03.09.2015 14:23
Націоналістів до влади, досить бути гоями!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #35 Оверко 02.09.2015 11:58
Свободу і ПС до влади! Щоб врешті решт розігнали, або й винищили всю псевдоукраїнськ у шушеру!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #34 Уманский Еврей 02.09.2015 02:14
Майдан теперь имеет эффект бумеранга. Свободовцы должны быть запрещены, как и правый сектор.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #33 О.ЧУПРИНА 01.09.2015 21:42
Це ж треба,новий герой з"явився.Цей Ботнар в своєму житті цвяха не забив,а корчить із себе видатного діяча сучасності.Абсолютно пустий,безкульт урний суб"єкт,який вирішив приміряти на себе майку лідера.Виставив пальця перед хлопцями,які з певних причин йому відповісти не можуть.В іншому випадку від "героя" залишилось би мокре місце.Задумайся синок над своєю поведінкою і йди працювати в реальний сектор.Якщо не вмієш,навчимо,а не захочеш,застави мо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #32 дуплик 01.09.2015 17:52
свобода гарні хлоці гарно звуться гарно бюьтся аж сміються а на передову що слабо?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #31 Черкащанин 01.09.2015 15:22
Цитую БПП:
А він з Мірзою шахматку в паприки на наступни вибори росписує! Роз'ї ж...у на дармових харчах!

Не туди Мірза бабки вклав - капут тепер рейтингу "Свободи", бо Черкаси не голосують за тих, хто з власною головою не дружить. Або ж голосують, але тільки за гроші, а для Мірзи це сильно багато. Хіба що у Мші Поплавського попросить, дружбою з яким любить хвастаться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #30 БПП 01.09.2015 15:02
Цитую Факт:
Прикро і гірко, що в політиках ми починаємо розбиратися лише з часом і після того як вони скоять публічно кривавий злочин. А їхній же демагогії вірили мільйони.

А він з Мірзою шахматку в паприки на наступни вибори росписує! Роз'ї ж...у на дармових харчах!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #29 Фотограф 01.09.2015 14:54
Цитую Факт:
Прикро і гірко, що в політиках ми починаємо розбиратися лише з часом і після того як вони скоять публічно кривавий злочин. А їхній же демагогії вірили мільйони.

Вот, вот... не зацикливайтесь токо на "Свободе", тут же и Юля тимошенко с своей "Батькивщиной", радиКал Ляшко... Тимошенко продала народ Украины Путину подписав кабальный газовый договор по московскому сценарию, а теперь снова взялась за народ "переживать". Миллионы если не миллиарды были выкинуты ими на агитпродукцию в прошлые выборы. Ни одна партия не могла себе позволить столько плакатов. Откуда столько денег? Опять Путин подкинул? И сейчас "Батькивщина" на месяц раньше заклеила своими плакатами все города Украины, на каждом углу палатки, буклеты, календари... Это что все бесплатно? Кто финансирует пани Тимошенко у которой и собственности то нет своей, живет в съемном доме.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #28 УЖАСТЬ 01.09.2015 14:45
Цитую Не угадал!:
Цитую varvar:
Ось воно обличчя "патріотів" з середнім пальцем замість мозку

А при чем здесь все патриоты, "varvar"? Просто пользуешься моментом, сепарок? ;-)
Тыканье среднего пальца - это проблемы отдельно взятого недоросля, а не всех патриотов Украины. Патриоты воюют против сепаров на Востоке, а такие как Ботнар - в Киеве против собственной Нацгвардии.

100% нет 1000% РЕСПЕКТ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #27 Оверко 01.09.2015 14:20
Цитую реаліст справжній:
Не люблю Свободу, але люблю справедливість. Аваков ще відповість за вбивство Саші Білого і за вбивство учора нацгвардійця. Бо це явна заказуха. Свобода не при владі і може запитати БПП і нарфронт, що ви зробили? І треба відповідати, бо ж вибори... То щоб не відповідати, зробимо з них убивць. І як радо прихвостні ухопилися за цю кістку! Це щось на кшталт підпалу Димитровим Рейхстагу...

Все вірно! Порошенко ще гірший від Януковича, хитріший, розумніший і підступніший.Навіщо тоді були смерті тисячів українців, чому відразу не здав Донбас, так як здали Крим? І ще побачете, буде не одна провокація лиш би дискредитувати сили які можуть створити хоч якийсь супротив нинішній владі, а на людські життя порошенкам-яценюкам наплювати.Скоро будете за Януковичом плакати як за найкращим президентом.