Черкаський міський голова і лідер Партії вільних демократів Сергій Одарич заявляє, що його політична сила йтиме на місцеві вибори самостійно. ПВД відхиляє пропозицію офісу Петра Порошенка про об"єднання зусиль на виборах до Черкаських міської та обласної рад через неможливість дійти згоди щодо формування спільного виборчого списку кандидатів. Про намагання місцевої команди БПП включити у список «сумнівних людей» мер Черкас написав у мережі Фейсбук пізно вночі у неділю 20 вересня.

Сергій Одарич відомий своїми політичними комбінаціями, додає інтриги найближчим місцевим виборам

Сергій Одарич відомий своїми політичними комбінаціями, додає інтриги найближчим місцевим виборам


Сергій Одарич визнає, що в Адміністрації Президента у нього відбувалася зустріч із керівництвом офісу Петра Порошенка, на якій були озвучені наступні пропозиції Президента:

- БПП і ПВД формують спільний список до міської ради за принципом 50/50;
- спільний список до обласної ради в межах міста, також - 50/50;
- Сергія Одарича висувають спільним кандидатом на посаду міського голови;
- після виборів формується спільна більшість.

- Я вважаю, що в сьогоднішніх умовах єдність і спільна робота міського голови, більшості у міській раді і державної влади - це величезний позитив для Черкас, - зазначає Сергій Одарич. - Тому я дав попередню згоду. Але, знаючи, що останніми тижнями БПП у Черкасах активно залучає до себе вельми сумнівних осіб, я надав пропозицію до проекту угоди. Кандидат у міські голови має право вето щодо осіб з кримінальним минулим та поплічників режиму Януковича.

Мер Черкас каже, що Президент погодився з пропозицією вето, але зауважив, що цей пункт необхідно узгодити з його партійцями.

- Наскільки мені відомо, протягом кількох днів офіс Порошенка провів низку зустрічей і консультацій, - інформує Одарич. - Народний депутат України Владислав Голуб виступив категорично проти виключення із списків вказаних осіб, погрожуючи виходом із БПП і переходом у Батьківщину.

Сергій Одарич зазначив, що він прийняв рішення відмовитись від об’єднання з БПП «через неможливість формування спільного списку з особами з кримінальним минулим і кримінальним майбутнім, з прислужниками Тулуба, з професійними дерибанщиками бюджету».

- Ми спільно з громадою Черкас перемогли олійників і губських в 2006, тулубів і влізлів у 2010, бондаренок і жуковських у 2014.Переможемо і цього разу!, - переконаний мер Черкас.

реклама

Коментарі  

 
+5 #39 Пшонка 28.09.2015 15:59
Go, go to Nizhyn...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #38 Макуха 28.09.2015 15:57
Олєгович, за дев'ять років не наївся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #37 незнайка 27.09.2015 11:48
проголосую против Одарича и всей его гоп-компашки
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #36 Александр 27.09.2015 09:37
Я не согласен. Во-первых у Вас изначально странная логика с точки зрения того что мер не должен быть бедным... Как по мне мер должен быть честным! Это раз, а во вторых я не говорил про ссору со всеми . Я лишь имел в виду то что мер должен быть принципиальным и твёрдым! Ну например. Помните недавнюю историю о том как Паша Карась поставил в прямом эфире на место коммуниста? И ему было всё равно что тот депутат обл.рады и т.д. Спустя пару лет он подтвердил свои слова ! Вот о чём я говорю! Каждый горожанин должен знать что слово мера ОДНО ,раз и навсегда! А по поводу горячей воды и света... Ну мер всё-таки не завхоз, так что там масса функций и политических в том числе. Но должен быть твёрдым, тогда его не будут отправлять в отставку в качестве развлечения, а будут уважать и прислушиваться!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #35 Отакої 21.09.2015 16:10
Цитую Александр:
Дід Піхто : А що вибачаюсь він "сдєлав"??? Не погодився на те що йому не пропонували, чи погодився на те що запропонували те, щоби він сказав одне, а зробив інше? Бррррр.... каламбур! Скажіть , а хто вірить в те що Одарич не зробить того що попросить президент? Хто вірить в те що Одарич сильна і стійка людина, яка не йде на компроміси? Чи Ви не пам`ятаєте скільки разів він метався туди сюди, він Януковича до Тулуба, від Тулуба до Порошенка і т.д..... Ні, я вважаю, що починати треба з своєї хат, в нашому випадку з нашого міста. Брати метлу і всіх разом з Одаричами ієже з ними!!! А нам дійсно потрібна людина яка матиме вплив на всіх і при цьому не буде нікого боятися!



а ты нверное вместо метания разоср....ся бы со всеми и былбы бедным никому ненужным но гордым мером??? Городу нужен хозяйственник и как он будет наводитьь порядок и хозяйственность никого не волнует. Абы была горячая вода, дороги и порядок на улицах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #34 Александр 21.09.2015 13:38
Дід Піхто : А що вибачаюсь він "сдєлав"??? Не погодився на те що йому не пропонували, чи погодився на те що запропонували те, щоби він сказав одне, а зробив інше? Бррррр.... каламбур! Скажіть , а хто вірить в те що Одарич не зробить того що попросить президент? Хто вірить в те що Одарич сильна і стійка людина, яка не йде на компроміси? Чи Ви не пам`ятаєте скільки разів він метався туди сюди, він Януковича до Тулуба, від Тулуба до Порошенка і т.д..... Ні, я вважаю, що починати треба з своєї хат, в нашому випадку з нашого міста. Брати метлу і всіх разом з Одаричами ієже з ними!!! А нам дійсно потрібна людина яка матиме вплив на всіх і при цьому не буде нікого боятися!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #33 007 21.09.2015 13:16
Юрій Чижмарь
25 хв. ·
"Бойовикам амністія, патріотам - тюрьмам" - новий лозунг влади.
Шокіну прийдеться посадити не тільки Мосійчука, а всю опозицію і патріотів, щоб влада провела вибори на окупованих територіях за т.з. "Планом Морелля", один з пунктів якого передбачає повну амністію бойовикам ДНР/ЛНР до виборів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #32 Дід Пихто 21.09.2015 12:00
Все правильно сделал.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #31 злий 21.09.2015 11:46
Кадыров по-хамски съязвил в адрес Порошенко....Жах та й годі, чекайте нового патріота за гратами, пар то випустити треба, ну не Ліпецк же закривати.
погоджуюсь з Олексей, ризик керованості з Банкової величезний.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #30 Александр 21.09.2015 11:39
Мораль сей басни такова, не смотря на громкие заяления Олеговича, будет так как Порошенко скажет.... Слабохарактерно сть наше всё! и к сожалению это и есть проблема нашего мера. Попытки лавировать между двух огней еще никого до добра не доводили! Так и тут, вроде как я и не там, но я ведь и не здесь... Но при этом я же ого-го... СМЕШНО!