реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Сьогодні черкаська ТВК зареєструвала виборчий список кандидатів до міськради ВО «ЧЕРКАЩАНИ» ц складі 43 осіб. Про це «Прочерку» повідомив секретар ради Черкаської міської організації політсили Павло Карась.

«Зауважень щодо оформлення документів у членів комісії не було. До речі, у нашому списку немає жодного екс-регіонала», – зазначив він.

Разом з тим, Павло Карась відреагував на інформацію про те, що учора Черкаська міська виборча комісія відмовила в реєстрації 12-тьом кандидатам від Партії вільних демократів.

«Я вважаю, кому бути депутатом, а кому – ні, мають визначати все таки виборці. І коли можна, то варто було б надати можливість балотуватись усім кандидатам і нехай би виборці визначали. Але, очевидно, у поданих відомостях цієї політсили були формальні порушення. Наскільки це були серйозні порушення, щоб аж позбавляти людей можливості балотуватися… Це вже питання», – сказав Павло Карась.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #18 Бабця Параска 2 06.10.2015 17:49
Цитую Serg:
Карась ні чим не гірший за інших. А може й краще. Але ж Черкащани - це те ж саме на рівні області, що й олігархи на рівні країни. Вони будуть диктувати карасям, як їм і що робити. А не громадяни міста. А повинно бути навпаки. Мені чогось Павла жалкувато, імпульсивний ЧОЛОВ'ЯГА, але розумний. Я би його бачив на посаді директора асфальтобетонно го заводу. Тоді б у нас був би найкращий асфальт в Україні. Він би зумів.

Був би...
Вже "був би" теплокомуненерг о, "був би" побори в школах
А пока тільки з того що є, то це токо портрет Бандери у Павла
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #17 мойша 06.10.2015 15:12
беззубенко и валовой не в счет, потому что они не экс...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #16 ВАНЯ 04.10.2015 16:22
КРАЛИ РЕГІОНИ СВОЇ ІДУТЬ ДОКРАДАТИ ГОЛОДРАНЦІ СМЕРТЬ ВОРОГАМ ЗЛОДІЯМ ПУТІН :-* :-* :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 Василь 30.09.2015 08:23
Цитую Ой-ой-ой!:
а в драбові в черкащанах всі колишні риги.вони ж пресували людей на антимайдан.вони ж і зараз сунуться у владу. :eek:

А їм мало людської крові. Майдан не навчив. Війна не навчила. Цікаво, а хоч одне з їх дітей захищає зараз на Сході країни нашу Україну? Думаю, що ні. Бо це ПРИСТОСУВАНЦІ, які думають виключно за себе і за свій бізнес.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #14 Василь 30.09.2015 08:21
"Черкащани" - це кодло регіоналів. Тім страшніші- що весь час перекрашуються під вибори. Хамелеони. А краще їх назвати "вовки в овечій шкурі". Люди, думайте, кого будете обирать!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 свій. 30.09.2015 07:09
Цікаво а хто ж поставивив на новий баян з старими дірками Пашу Карася. Це ж скільки бабла на вітер.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #12 Serg 29.09.2015 21:50
Карась ні чим не гірший за інших. А може й краще. Але ж Черкащани - це те ж саме на рівні області, що й олігархи на рівні країни. Вони будуть диктувати карасям, як їм і що робити. А не громадяни міста. А повинно бути навпаки. Мені чогось Павла жалкувато, імпульсивний ЧОЛОВ'ЯГА, але розумний. Я би його бачив на посаді директора асфальтобетонно го заводу. Тоді б у нас був би найкращий асфальт в Україні. Він би зумів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Блін 29.09.2015 18:27
Цитую Депутат:
Цікаво, а чи хто небуть цікавився кандидатами в депутати "Черкащан" в Драбівському районі??? Ренгіонал на регіоналі. Так швидко всі перекрасились під "Черкащан"!!!! Якщо ви виставляєте обланий список без регіоналів, то хоч трошки оглядайтесь на місця. Настільки мені відомо, така картина майже по всіх районах області. "Очистились" називається. Просто протівно читать цю всю муру. Робіть же решті решт висновки! Люди кров"ю змивають регіональські гріхи, а ці п..ли знову лізуть через "Черкащан".

Та ніхто не цікавився! І це погано. Бачив списки Черкащан по Драбівському району. Слів нема. Практично всі бувші регіонали. Партія регіонів-Черкащани. агов! Відгукніться з других районів. У вас таж картина?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Олена 29.09.2015 16:41
Привид Тулуба ходить по сходах і шукає Карася! Смішно вже читати. По коментарям видно, що Карась, чи не пуп землі, раз так дружно накинулися. Але це вибори, мабудь я не дочекаюся обговорення програм. Мрію про публічні дебати. Хай краще один одному і в очі доводять чи викривають у чомусь, змагаються програмами. Правда, краще так, панове?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 Ой-ой-ой! 29.09.2015 15:58
а в драбові в черкащанах всі колишні риги.вони ж пресували людей на антимайдан.вони ж і зараз сунуться у владу. :eek: