реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

У Жашківській загальноосвітній школі №3 відкрили меморіальну дошку загиблому в зоні АТО Олександру Бердесу.

У цьому закладі військовий свого часу навчався.

На заході були присутні рідні та друзі Олександра, а також представники Жашківської районної державної адміністрації, районної ради, громадськість.

Із серпня 2014-го Олександр Бердес воював на Донбасі. Загинув у полоні 9 лютого цього року. В нього залишилася дружина та двоє синів – 6 і 12 років.

– Загиблого героя не повернути, але пам’ять про нього завжди житиме в наших серцях,  – зазначив під час заходу голова Жашківської районної ради Микола Кльоц.

Право відкрити меморіальну дошку надали матері й сину Героя, після чого присутні вшанували пам’ять загиблого земляка хвилиною мовчання і поклали квіти до меморіальної дошки. Про це інформують у прес-службі Черкаської ОДА.

Довідка

Указом Президента від 13 серпня  2015 року «За особисту мужність та героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України та вірність військовій присязі», Олександр Бердес нагороджений орденом «За мужність» III-го ступеня (посмертно).

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100