реклама Делікат

Герої розпущеної МВК затягли в приміщення комісії купу спиртного, заклеїли прозорі двері і стіни, почали відзначати закінчення своєї місії. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» повідомив лідер Партії вільних демократів Сергій Одарич.

«Сподіваюсь, замовники з ними розрахувались. Бо незабаром доведеться викладати кругленькі суми на адвокатів. До речі, порушили два правила, які я запровадив у мерії з перших днів роботи: повна заборона вживання спиртних напоїв у стінах мерії і робота за прозорими дверима», – зауважив Сергій Олегович.

Нагадаємо, що Центральна виборча комісія (ЦВК) достроково припинила повноваження всього складу Черкаського міського виборчкому через систематичне порушення ним вимог Конституції України та законів України. Про це йдеться у рішенні ЦВК від 14 жовтня.



реклама

Коментарі  

 
0 #14 Оля 23.10.2015 13:58
Цитую федор принципиальный:
А взятки в стенах мэрии уже не всчет,одарыч,те бя только за это прокурор просил пять лет лесоповала,подз абыл что-ли

ото ж бо й воно! хай би краще розповів журналістам про відкати в стінах мерії хахаха
фу,дістав мене вже. одні й ті самі люди при владі,тільки портфелями міняються. Була на презентації Черкаси 3.0. - молодіжний підхід, Ми ждьом пєрємєн!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Синоптик 16.10.2015 11:33
Вчора, за даними синоптиків, в с. Мошни завезли купу спиртного невстановленого походження без акцизних марок. Відзначають початок місії - якщо у вас в місті щось не ЗРОБЛЕМО, тоді ми з Мішею ідемо до вас!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Анатолий 15.10.2015 21:47
Повірю в щирість цього повідомлення пана Одарича після проведення люстрації ВСІХ чиновників обов’яковим пробігом на 2500 метрів — не зміг пробігти — алкогользалежни й тютюнопалільник — звільнити. Цікаво, а пан Одарич пробіжить?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 валентина 15.10.2015 19:24
З Маратом я цылком згыдна, грошы бродського та одарича вырышилы для них все,(не дарма ж вын , одарич, не займався мыстом, а весь час ъздив у киъв то в цик, то в прокуратуру)буд уть в подальшому ъх выджимати у черкасьцыв.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 валентина 15.10.2015 19:19
Я думаю, що за ты перспективи , якы выдчиняться перед мыськими владцями пысля виборыв,( маю на увазы приватизацыю комунальноъ власносты та ынших об"эктыв)вони перегризуть всых та вся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 валентина 15.10.2015 19:15
Одарич, будь людиною, в ТВК ныхто не п"э, чому ти брешешь? Як завжди, брешешь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Окунь 15.10.2015 16:27
Пили-ели, а пустые бутылки не отдали ,чтобы сдать в стеклотару- кто-то потерпел убыток... Вот чем заняты серьезные люди в то время как город задыхается от ядовитых веществ. И виноватых нет. Рука руку моет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #7 федор принципиальный 15.10.2015 15:06
А взятки в стенах мэрии уже не всчет,одарыч,те бя только за это прокурор просил пять лет лесоповала,подз абыл что-ли
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 Прокурор 15.10.2015 14:21
Цитую Марат:
Деньги господина Бродского решили проблему участия ПСД в выборах. Все продается,и ЦВК не исключение.

Бородай в пролете, бабки на ветер
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Руслан 15.10.2015 13:59
А ему что не налили что быстро побежал в ФБ строчить?