реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Технологічний прорив у питанні покращення якості питної води здійснили черкаські водоканалівці. На Дніпровські водоочисній станції удосконалено процес амонізації води.

Відтак на комунальному підприємстві модернізували реагентне господарство та впровадили новий реагент – сульфат амонію.


Головний технолог водного підприємства Олександр Гончаренко пояснює: нині вдосконалено таку технологічну ланку водопідготовки, як амонізація – один із ефективних прийомів уповільнення процесу утворення хлорорганічних сполук при хлоруванні води. Це дозволяє зв’язувати активну частину хлору і цим же зменшувати об’єми використання хлору. Раніше для цього на підприємстві використовували аміачну воду, відтепер – сульфат амонію, який дає змогу автоматизувати процес амонізації та безпечний в експлуатації.

– Віднині «Водоканал» перейшов на більш безпечний  та якісний продукт для амонізації. Відповідно для цього було розроблено проект модернізації, закуплено та змонтовано спеціальне обладнання, – зазначає директор «Черкасиводоканалу» Сергій Овчаренко. – Ми вже провели тестові випробування і обладнання, і реагенту, й отримали позитивні результати.

Сергій Овчаренко стверджує, що комунальне підприємство здійснило ще один крок до поліпшення якості питної води.

– Ми повинні подавати якісну, стабільно чисту та безпечну для здоров’я черкащан питну водичку! – наголошує очільник «Водоканалу».

Про це повідомляють у прес-службі КП «Черкасиводоканал».

реклама

Коментарі  

 
0 #2 Покемон 17.10.2015 14:26
И Азоту прибыль- "Азотная водица" ))) - Дай козленочку напицца ))) И народ придурманенный будет тихо сидеть по хатам)) и тут и там.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #1 Пойло 17.10.2015 14:23
Вот теперь понятно -откуда ветер дует ))--- и почему воняет СУЛЬФАТНЫМИ соединениями по городу)) :-x :-x :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100