реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Влада на Черкащині «зливає» «Свободу» і «затягує» в обласну раду Опозиційний блок. Про це у «Фейсбуці» написав депутат Черкаської міськради від «Свободи» Юрій Ботнар.


«Ще позавчора, за результатами опрацювання 98% протоколів, політичний проект «Черкащани», який пов'язують із олігархом Косюком, головою ОДА Юрієм Ткаченком та іншими впливовими бізесменами-регіоналами, вказував, що до Черкаської обласної ради проходять «Солідарність», «Черкащани», «Батьківщина», Радикальна партія Ляшка, «Відродження», «Свобода» та «Укроп». При тому останні дві сили долали результат за цими даними з результатом у 6,9 та 6,5% відповідно, тобто впевнено долали прохідний бар'єр. Вже відучора повідомлення про проходження «Свободи» та «Укропа» зникли з офіційної сторінки «Черкащан» у «Фейсбуці», при цьому було повідомлено, що прохідний бар'єр долають лише «Солідарність», «Черкащани», «Батьківщина», РПЛ та «Відродження». Сьогодні ж дописали до «прохідних» ще й Опозиційний блок…» – дивується Юрій Ботнар.

Свободівець зауважив, що впливати на ситуацію може керівництво області, зокрема, голова ОДА Юрій Ткаченко та голова облради Валентина Коваленко.

«Нині проводиться виборче беззаконня у віддалених районах області, щоб протягнути Опозиційний блок у обласну раду. Зробити це буде непросто, адже більшість підсумкових протоколів з районних і міських комісій вже здано в обласну виборчу комісію. За цими протоколами «Свобода» впевнено проходить до обласної ради з результатом майже 7% голосів виборців Черкащини», – наголосив Юрій Ботнар.

реклама

Коментарі  

 
0 #19 Гаврош 30.10.2015 09:32
Если "Свобода"не отстоит наши голоса-это будет последний гвоздь в их политическую труну.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #18 Родион 30.10.2015 09:29
Подписываюсь под всеми комментами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 007 30.10.2015 08:24
Ботнар давай до свидания :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #16 черкащанин 29.10.2015 21:20
КОЛИ ЗБІР ПІД ОДА?ДАЛІ ЧЕКАТИ НЕМА ЧОГО. :-x :-x :-x :-x :-x :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 Черкассы 29.10.2015 19:45
Шоколадное .... не может проценты к плану добрать, Черкасская область его и на выборах в ВР прокатила, рыги удобней, свои в доску, родные.Прочитал новость и кулаки за чесались.Злой как черт, не вижу смысла в выборах, эта власть с народом миром не разойдется, котел гнева закипает, а они дрова подкидывают.Добра из этого не будет, народ терпеть подобное уже не будет. Куда и когда выходить? Я свои кости точно приволоку.В Ужгороде уже требуют отмены результатов и перевыборы, в Черкассах будет тоже самое, Москаль уже срулив в Киев, Ткаченко видимо к нему собирается.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 ВОКАВА 29.10.2015 19:21
Цитую Олена:
Эх свобода, свобода. Хребта у вас немає, як,напевне, не було своїх спостерігачів і юристів у штабі, раз ви чекаєте поки хтось за вас порахує. А люди за вас голосували, думаючи що ви принципова опозиція. А ви .... заглядаєте по штабам інших партій хто що скаже!ДЕ СВОБОДІВСЬКИЙ підрахунок і де ваші протоколи. Оприлюднуйте і відстоюйте, а не "обіжайтеся".

Олена,є всі протоколи,так що "Свобода" буде в облраді
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #13 Нестор Іванович 29.10.2015 18:30
Мабуть шоколадний барон ніяк не може пробачити Тягнибоку відоме висловлювання на Говерлі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #12 Эней 29.10.2015 18:20
Цитую Олена:
Эх свобода, свобода. Хребта у вас немає, як,напевне, не було своїх спостерігачів і юристів у штабі, раз ви чекаєте поки хтось за вас порахує. А люди за вас голосували, думаючи що ви принципова опозиція. А ви .... заглядаєте по штабам інших партій хто що скаже!ДЕ СВОБОДІВСЬКИЙ підрахунок і де ваші протоколи. Оприлюднуйте і відстоюйте, а не "обіжайтеся".

Вопрос - в десятку! Когда в 2012 началась такая же вакханалия с возвратом протоколов и пересчётом голосов - свободовский штаб был единственным, кто по первому звонку прислал своих наблюдателей на участок, где выкручивали руки комиссии. Хоть и не про их кандидата речь была! Потому и получили поддержку на парламентских выборах - потому что были голодные и злые, и людей ниже себя не ставили. А шо теперь? ГДЕ ваш актив, ребята?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 лего 29.10.2015 16:29
Цитую Олена:
Эх свобода, свобода. Хребта у вас немає, як,напевне, не було своїх спостерігачів і юристів у штабі, раз ви чекаєте поки хтось за вас порахує. А люди за вас голосували, думаючи що ви принципова опозиція. А ви .... заглядаєте по штабам інших партій хто що скаже!ДЕ СВОБОДІВСЬКИЙ підрахунок і де ваші протоколи. Оприлюднуйте і відстоюйте, а не "обіжайтеся".

100%!!!!!!!!! свободу взуют, опоблок проведут
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 лего 29.10.2015 15:46
Цитую Лена:
где ваше руководство партийное, где суды и отстаивание выбора людей, почему вы руки сложили?! :-x


какое руководство? Ткаченко с Тягнебиком скорее всего порешал вопроси.