Учора близько шостої години ранку до відділу поліції в річковому порту міста Черкаси Головного управління Національної поліції області надійшла інформація, що поблизу села Коробівка на території Кременчуцького водосховища невідомі на дюралево-алюмінієвому човні незаконно ловлять рибу.
Чоловіків було затримано. Ними виявилися 25-, 29- та 35-річні жителі сіл Вергуни та Коробівка. Було з’ясовано, що на човні підроблені номерні знаки і транспортний засіб розшукує Черкаське відділення поліції. Також у браконьєрів вилучено 4 рибацькі сітки та вилов на суму близько 5500 гривень.
За цим фактом слідчим управлінням відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 249 (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу, або обмеження волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого. Про це повідомляють у секторі комунікації Головного управління Національної поліції в Черкаській області.
реклама
Коментарі
Стрічка RSS коментарів цього запису