реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Дружина загиблого в зоні АТО Євгена Войцехівського Вероніка із двома синами тепер житиме у 2-кімнатній квартирі в середмісті Черкас. Її придбали коштом держави.


Ключі від нового житла напередодні Дня святого Миколая родині загиблого бійця вручив голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко.

Євген Войцехівський із позивним «Чех» командував окремим підрозділом «Холодний Яр» у складі штурмового батальйону «Айдар». Він поліг у бою на Луганщині торік у липні. Загиблий – родом із Кам’янки, проживав у Смілі. Тут досі мешкає його родина – разом тісняться в батьківській хаті.

– Я навіть не мріяла про квартиру в обласному центрі, – розповідає вдова Вероніка Войцехівська. – Думала, хоча б у Смілі мати свій дах над головою. Ми всі дуже щасливі. Розуміємо, що сьогодні тяжко державі, але водночас вона дбає про дітей загиблих бійців.

Обоє синів загиблого з нетерпінням очікують на входини. Старшому Валері – 6 років. Русланчик на 2 роки менший. Кажуть: мріють бути козаками та боронити країну, як тато.

– Синочки нашого героїчного айдарівця – це нове покоління патріотів, – каже очільник області Юрій Ткаченко. – Я мав честь бути знайомим із Євгеном. Це – справжній українець, справжній герой. Він серед перших взяв до рук зброю і став на захист Батьківщини. І дуже приємно сьогодні виконати місію – вручити родині ключі від нового житла. Цьогоріч коштом держави вже придбано 5 квартир для родин загиблих бійців та інвалідів війни першої і другої груп. Сподіваємося невдовзі придбати ще 12 квартир для родин АТОвців.

Не забувають про родину айдарівця і побратими. До свята вони також привезли його дітлахам подарунки. Товариші загиблого розповідають: невдовзі створять підрозділ «Чорна сотня» імені свого командира «Чеха». Разом захищатимуть рідну землю та віру.

Про це повідомляють у прес-службі Черкаської ОДА.

реклама

Коментарі  

 
0 #10 ХМ 21.12.2015 14:53
тот случай - когда показуха хоть кому-то на пользу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 А хто пропустив? 21.12.2015 14:25
Был поджог! ;-) Будуют не артисты, а чинуши, так будуют, что до сих пор не поделят ;-)
А хто пропустив "поджиг"? Якщо загорілося з середини. Артисти не винні , директора поновили . ТО хто Винен?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Dirty Harry 21.12.2015 13:57
Звичайно людину не вернеш і я більш ніж впевнений жінка віддала би все (крім 2 дітей) щоб вернути загиблого чоловіка. Але всі ми розумні люди і потрібно поважати такий вчинок від держави. В кожному випадку і ситуації можна найти негатив але є такі випадки де хочеться сказати (написати) що можна зробити хороший вчинок дійсно хороший вчинок. Але на фоні всього того що відбувається в нашій країні і Черкасах це така крапля в морі зовсім маленька крапля!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 мельпомена 21.12.2015 13:28
Цитую А хто курив в театрі?:
Поддерживаю!
И обещанную крышу театру когда сделаете? Или деньги из Киева поделить никак не могут???

Артисти є артисти. Прокурили мельпомену, а тепер знову будують їм.Курити потрібно меньше.

Был поджог! ;-) Будуют не артисты, а чинуши, так будуют, что до сих пор не поделят ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Хазанов 21.12.2015 12:45
Цитую А хто курив в театрі?:
Поддерживаю!
И обещанную крышу театру когда сделаете? Или деньги из Киева поделить никак не могут???

Артисти є артисти. Прокурили мельпомену, а тепер знову будують їм.Курити потрібно меньше.

А ваш сын курит, курит..
Неужели?
Да, когда много выпьет..
Так он еще и пьет?
Да, когда много в карты проигрывает
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Я так думаю 21.12.2015 12:36
Скажи кто твой друг и я скажу кто ты" !ткаченко с другом островским,ну а кто такой островский?-Это профессиональны й патриот,а точнее -.........кстати ткаченко настойчиво протягивал этого кидала в Чигирин на голову Д.А.А что из этого получилось -сплошной пшик.Правда настоящий голова Чигиринского района клименко.которого ткаченко привёз из с.Степанки(прости те если неправильно произнёс название села),-бывшего голову села, ничуть не лучше предыдущих.так что кадровая политика ткаченка есть зеркальным отражением его босса-пороршенка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #4 А хто курив в театрі? 21.12.2015 11:54
Поддерживаю!
И обещанную крышу театру когда сделаете? Или деньги из Киева поделить никак не могут???
Артисти є артисти. Прокурили мельпомену, а тепер знову будують їм.Курити потрібно меньше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #3 марина 21.12.2015 09:56
Цитую бульба:
Перший нормальний крок держави за цілих два роки. Коли наступний, га присідальники? Коли побудуєте лікарню чи школу? Або аеропорт відремонтуєте? Ганебне кодло.


Поддерживаю!
И обещанную крышу театру когда сделаете? Или деньги из Киева поделить никак не могут???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #2 Прокурор 21.12.2015 09:15
Цитую бульба:
Перший нормальний крок держави за цілих два роки. Коли наступний, га присідальники? Коли побудуєте лікарню чи школу? Або аеропорт відремонтуєте? Ганебне кодло.



готуйсь до другого кроку: скоро презентація в Черкасаах - закриття двох шкіл бо немає коштів....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #1 бульба 20.12.2015 19:52
Перший нормальний крок держави за цілих два роки. Коли наступний, га присідальники? Коли побудуєте лікарню чи школу? Або аеропорт відремонтуєте? Ганебне кодло.