реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Сьогодні Верховна рада ухвалила зміни до Податкового кодексу України. Минулого тижня проти цього законопроекту виступали черкаські підприємці, які влаштували мітинг біля Черкаської ОДА.

 

Представляючи законопроект, голова комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна повідомила, що до проекту закону, який був озвучений у Верховній Раді 22 грудня, були внесені додаткові зміни, пише «Українська правда».

Зокрема, пропонується збільшити ставки акцизного податку на спирт, спиртові дистиляти та спиртні напої по відношенню до чинних на сьогодні на 50%, на пиво на 100%, на вина, крім вин натуральних виноградових на 100%.

Крім цього, специфічні ставки акцизного податку на тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну, а також мінімальне акцизне податкове навантаження і сплату акцизного податку з тютюнових виробів збільшується на 40%, адвалорну ставку залишити без змін.

Також пропонується встановити мінімальні оптово-відпускні та роздрібні ціни на тютюнові вироби, тютюн, та промислові вироби тютюну.

Із семи депутатів, які були обрані до Верховної ради по округах Черкаської області, троє підтримали закон.

Олег Петренко (округ №194, Блок Петра Порошенка) – не голосував;

Володимир Зубик (округ №195, група “Відродження”) – за;

Геннадій Бобов (округ №196, група “Відродження”) – не голосував;

Владислав Голуб (округ №197, Блок Петра Порошенка) – утримався;

Сергій Рудик (округ №198, позафракційний) – за;

Валентин Ничипоренко (округ №199, група “Відродження”) – проти;

Антон Яценко (округ №200, група “Відродження”) – за.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100