реклама

реклама

Соснівська служба утримання будинків м. Черкас, на території відповідальності якої 9 січня купою снігу з льодом пробило голову черкащанинові, провела своє розслідування події.

Фото Вадима Комарова

Фото Вадима Комарова


Як повідомила «Прочерку» головний інженер Соснівської СУБ Світлана Івінська, встановлено, що сніг з кригою обрушилися з покрівлі балкону приватної квартири на 4-му поверсі.

– З даху самого будинку сніг упасти не міг ніяк, оскільки дах на ньому плоский, – наголосила Світлана Михайлівна. – Дах ми оглянули – там все нормально, ніяких бурульок немає. Коли бурульки утворюються, ми їх оббиваємо. Ситуація полягає в тому, що сніг упав із піддашку балкона. Ми провели своє розслідування, склали акт. Але ні для кого не секрет, що півміста самочинно засклили свої балкони. Так зробили і власники квартири в будинку на вулиці Чорновола, де це сталося. Над заскленим балконом вони встановили металічний піддашок із сильним ухилом. Коли сніг почав підтаювати, стався нещасний випадок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У родини постраждалого від снігу є всі шанси перемогти в суді, – юрист

За словами Світлани Івінської, працівники СУБ сьогодні здійснюють обхід квартир, попереджаючи їхніх власників про можливу небезпеку від снігу та криги на покрівлях балконів.

Як зазначила пані Івінська, СУБ цікавиться станом здоров’я постраждалого. Відомо, що його прооперували у відділенні нейрохірургії Третьої міської лікарні.

реклама

Коментарі  

 
+2 #13 селянин 12.01.2016 16:42
Цитую Язон:
Цитую селянин:
В доме всего то 4 этажа... и что предлагает чиновница от СУБа..жителям лазить и чистить балконы?

Если балкон построен с соблюдением Строительных Норм и Правил (СНИП) - уклон козырька балкона незначителен и его площадь невелика. С такого балкона смертельно опасная ледяная глыба на тротуар не сорвётся. А если владельцы самовольно изменили проект, увеличили козырёк и сделали его покатым - либо пусть САМИ с него убирают снег, либо несут УГОЛОВНУЮ ответсвенность за возможное травмирование граждан.

дык, для чего гос. строительная инспекция? для пропивания бюджетных денег?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 12345 12.01.2016 16:26
Цитата: "З даху самого будинку сніг упасти не міг ніяк, оскільки дах на ньому плоский, – наголосила Світлана Михайлівна". А чи знає головінж СУБу, що даний проект будинків передбачає не плоский дах, а ухил в кілька проміллє для недопущення скупчення води!!! Вчіть матчастину, нешановні СУБівці!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 Язон 12.01.2016 13:12
Цитую селянин:
В доме всего то 4 этажа... и что предлагает чиновница от СУБа..жителям лазить и чистить балконы?

Если балкон построен с соблюдением Строительных Норм и Правил (СНИП) - уклон козырька балкона незначителен и его площадь невелика. С такого балкона смертельно опасная ледяная глыба на тротуар не сорвётся. А если владельцы самовольно изменили проект, увеличили козырёк и сделали его покатым - либо пусть САМИ с него убирают снег, либо несут УГОЛОВНУЮ ответсвенность за возможное травмирование граждан.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 стабилизец 12.01.2016 11:09
обходить то мало, надо и наказывать собственников потенциально опасных стеклянных курятников и кое как прилепленных кондеров. токо каждый же уверен, шо ему на голову ниче такого точно не прилетит, случай с биг бордом уже благополучно забыт.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 селянин 12.01.2016 10:35
В доме всего то 4 этажа... и что предлагает чиновница от СУБа..жителям лазить и чистить балконы? Как деньги собирать с жителей то они не заморачиваются, а вот выполнять свои обязанности, то... Решил за свои деньги поменять запорные краны на воду в квартире. Плачу деньги СУБу..НО. Кроме отключения воды все остальные процедуры по замене крана платные, опять за счет жильцов. Куда деньги деваются, которые люди платят 12 месяцев в год. С 2-х комнатной квартиры 120 грн. в месяц а за год 1440 грн. Что делает СУБ для жителей квартиры за эти деньги? Куда эти деньги деваются? И это только с одной !!!! квартиры 1440 а сколько квартир в СУБ 1 или СУБ 2? Десятки тысяч, а это десятки миллионов гривен.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 москаль 12.01.2016 10:03
Цитую Лёля:
Цитую Шор:
СУБ стрелки переводить, але це їхній будинок. У них на обслуговуванні. Тому начальника СУБу в тюрму!

А розуму у мешканців міста подивитись під ноги та голову задерти не має? Адже всі були попереджені про стихію. І не перший рік на цьму світі живуть, і зиму не вперше зустрічають, і стихійні лиха в наших широтах не вперше.

оно-то так, но уборка снега в т.ч. на крышах и уборка придомовой территории от снега с посыпкой противоледными средствами заложена в квартплату
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Сидоров. 11.01.2016 22:19
Сніг з льодом, які впали на голову черкащанину, були з покрівлі балкону, – СУБ

Виходить що я не я , і хата не моя.Типічно по нашому.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Василь 11.01.2016 22:19
Вперше за останні роки не очищають від снігу тротуари.РЕУ які погані не були-біля будинків і тротуари були без снігу-це вже 3 дні після снігопаду-доріжки не чистять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #5 Лёля 11.01.2016 20:36
Цитую Шор:
СУБ стрелки переводить, але це їхній будинок. У них на обслуговуванні. Тому начальника СУБу в тюрму!

А розуму у мешканців міста подивитись під ноги та голову задерти не має? Адже всі були попереджені про стихію. І не перший рік на цьму світі живуть, і зиму не вперше зустрічають, і стихійні лиха в наших широтах не вперше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 Олег 11.01.2016 19:07
Ви огледіли дах і бурульок нeма :sad:
тому що вони вжe впали, зокрeма нeвинному чоловікові на голову
що цe за такe розслідування щоб дійсно стрілки пeрeвeсти
Трeба було ранішe розслідувати і щось робити
ато всі звикли чeкати поки щось нe трапиться