реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Кабінетом міністрів розглянуті пропозиції і погоджено першим заступником голови Черкаської ОДА Віталія Коваля і заступником голови-керівником апарату ОДА Сергія Овчаренка.

Про це на вранішній нараді в ОДА повідомив керівник області Юрій Ткаченко.

– Сьогодні мною підписаний наказ, відповідне розпорядження і сьогодні буде оголошено розподіл обов’язків, – зазначив Юрій Ткаченко

реклама

Коментарі  

 
+3 #13 ХМ 18.01.2016 22:29
Цитую Знающий:
Коваль уже при Черевке "назаступничался " ! Толку правда ноль от его заступничества. Кстати, а с "Золотой подковой Черкащины" как дела там?

нормально. клерков подрючили, а цари в шоколаде как видишь, замов набирают и ректорствуют
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 .. 18.01.2016 20:53
Хуже команды в области ещё не было...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Нестор Іванович 18.01.2016 19:44
[quote name="Слів не має"]Який голова,такі і заступники.

Повністю згоден із "Заціпило мову", у попередниуів практично всі заступники, для автора, були свої в доску данецкія чисто пацани. До цього злочинного угрупування пристав такий собі Йорік (по Подерев'янському) Тимошенко. Оскільки до пачанячих понятій він не дотягував і людей навідміну від Берези не вбивав, його місія була вещетати як недорізаному і всім рекомендувати торгувати кількою на базарі. А про такого чела, як Івакін взагалі щось писати недоречно. Тому згоден, який голова, такі і заступники.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #10 Знающий 18.01.2016 18:40
Коваль уже при Черевке "назаступничался " ! Толку правда ноль от его заступничества. Кстати, а с "Золотой подковой Черкащины" как дела там?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #9 Саша 18.01.2016 17:59
Теперь Овчарка будет служить !!! Д...........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-16 #8 Арсен 18.01.2016 16:00
Не чудіть! Коваль не самий гірший варіант,були куди гірші.А якщо він кому й насолив,то всім добрим не будеш.
Котять бочку,значить працює!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #7 федор принципиальный 18.01.2016 15:22
На примере,как они только своими языками,а не делом развалили ремонт драмтеатра-это уже говорит о ихнем тупоумии и не желании хотя бы чем-то помочь городу,сидеть надо было сутками под Кабинетом Министров,а не показывать свою"бурную деятельность"по местному ТВ и тыкать какими-то бумажками в экран камеры-речь идет о ковале,который уже первый-отдать целую область в руки людям без малейшего понятия-почитайте их биографию и Вам сразу станет все ясно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #6 Дубина 18.01.2016 15:05
Для того щоб юули правильні засьупники потрібно щоб Голова відповідав статусу держслуєбовця вищого гатунку...А в нас Ткаченко маріонетка у ....................................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #5 Машенька 18.01.2016 14:18
А я бы хотела,чтобы те кто сейчас как бы руководят. преследуя "благие" цели,в лучшем случае подали бы в отставку по собственному. ибо к весне могут быть свидетелями выноса своего же тела,но уже на вилах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #4 Уратаваріщі! 18.01.2016 13:23
Я б хотів бачити заступником Кузьмінського! А іншим заступником - Легу!