У дружини мера Черкас Анатолія Бондаренка одне з улюблених захоплень - співи. 33-річна Валерія Бондаренко на власному youtube-каналі має кілька відеозаписів, у яких переспівує популярні пісні у складі гурту під назвою "Катлер sisters", пише vikka.ua

Сковзається на льоду та підкидає сніг ногою у власному відеокліпі на пісню "Последняя надежда" дружина міського голови Валерія Бонадренко. Локаціями для зйомок відеороботи дуету "Катлер sisters" стали зимовий берег Дніпра, та зокрема Долина Троянд.

Нагадаємо, на початку тижня у мережі розгорілася дискусія щодо якості прибирання доріг у Черкасах. Тоді дружина міського голови написала, що знає, як вправлятися із лопатою, адже все життя прожила у провулку у центрі міста, де ніхто сніг не чистив.

До речі, дружина міського голови також уміє читати реп:

реклама

Коментарі  

 
+3 #39 Петрович 27.01.2016 23:33
Ах, какая невезуха,
Абсолютно нету слуха,
А кому какое дело,
А мне бы дали, а я бы спела.
Ах, какая невезуха,
Нет ни голоса, ни слуха,
Не знаю в нотах алгоритма,
Но, говорят, есть чувство ритма.

"Звезда, Звезда" и коротко ответил одним словом в рифму.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #38 О.Б.КУРЕНЫЙ 21.01.2016 23:48
Из раннего. Времён свальбы.
https://www.youtube.com/watch?v=axEwFUdfbVY
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #37 чек 21.01.2016 20:14
хотел давно спросить о первых леди,что это за статус? жена любого чиновника -это жена чиновника . и навязывать ее обществу ,как то ...мне лично не понятно. и если она первая ,то кто следующая 2...3... давайте среди волонтеров искать первую леди-это мне понятно,потому что они делают добро от всей души.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #36 Поющий 21.01.2016 12:43
Цитую лего:
лексус куплен на деньги города или еще на деньги юлии тимошенко?

Цитую Симон:
Цитую лего:
лексус куплен на деньги города или еще на деньги юлии тимошенко?

Тулуба... за отстранение с должности Одарича в 2013

А ещё за тот автомобиль, что должен был уехать в АТО, который безпристрастная ПОБУВАЛЯ продала за копейки с гаража облсовета
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #35 Поющий 21.01.2016 12:38
Цитую олег:
НОРМАЛЬНО ПОЮТ! ВЫ ЧЕ НАРОД НИКОГДА НА ПЕЛИ КАРАОКЕ,ПРОБУЙТ Е, ПРИКОЛЬНО С ДРУЗЬЯМИ!

Поют многие. Но никто этим не ПИарИТСЯ и не бахвалится
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #34 вовченя 21.01.2016 11:56
Давайте поставимо все на свої місця! Не називайте цю ЛЮСЮ Янукович Першою леді, бо Перша леді в Україні одна, то жінка Президента. А це - ганьба свого чоловіка-мера!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #33 Симон 21.01.2016 10:58
Де можна подивится декларацію мера?
Він перед виборами обіцяв негайно її оприлюднити.
Де декларація!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #32 Черкащанин 21.01.2016 10:58
Цитую Валерія:
Цьому кліпу вже більше року! Його співають дві сестри і не важливо хто який має статус,тоді його не було. Він аматорський і був знятий за день на звичайний телефон для онко хворої мати.а у вас нічого святого!Ганьба вам,Черкащани!

Ну да, везде же указано для кого он был снят...
А вот это ключевые слова - "Ганьба вам,Черкащани!" Супер, спасибо!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #31 версия 21.01.2016 09:56
Если в течении ближайших дней появятся еще информация про эту даму, я подумаю, что процесс импичмента мэру уже запущен.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #30 Москаль Чарівник 21.01.2016 09:37
Порівнювати успішність Одарича і Бондаренка будемо з часом, ну от Анжела Августинівна точно була адекватнішою