реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Бої на рингу розуму і знань розпочалися в Золотоноші. Тут 3 лютого пройшов перший тур чемпіонату міста по «Брейн-рингу».

Фото з сайту «Золотоноша.ck.ua».

Фото з сайту «Золотоноша.ck.ua».

Як розповіла «Прочерку» заступник міського голови Світлана Суддя, 10 команд змагалися між собою парами, і до наступного туру пройшло 5 команд. Кожний бій включав 7 запитань, і перемагала та команда, яка давала правильну відповідь першою. Команда-переможець отримувала одне очко, а якщо відповісти не могла жодна з команд-учасниць бою, це очко «згорало».

В результаті боїв «Міськвиконком» (який представляли міський голова Віталій Войцехівський і його заступники) переміг збірну депутатів міськради «Код 7» з рахунком 4:0, ЗОШ №6 подолала «КПП» («Команду приватних підприємців») 4:3, команда небайдужих громадян «Вінегрет» обіграла студентів-ветеринарів з «Технікуму» 4:3, «ДРС» («Друзі та родичі Миколи Синьоока») виявилися сильнішими від представників Будинку дитячої та юнацької творчості – 3:0, а команда «Леді і Ко» (управління праці і соціального захисту) виграла в Черкаського навчального центру 2:1.

Переможці пройшли до наступного туру, де кожний бій складатиметься вже з 12 запитань.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100