реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

У Черкасах змінено назву ще однієї вулиці. Віднині вулиця Конєва матиме назву Олени Теліги. Про це повідомили в прес-службі Черкаської міськради.

Олена Теліга – (1906 – 1942) українська поетеса, публіцист, літературний критик, діячка ОУН.

Нагадаємо, учора постановою міського голови Черкас Анатолія Бондаренка у місті перейменували 62 вулиці та провулки. Вулиця Конєва та вулиця Рози Люксембург не увійшли до списку через технічну помилку.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #8 Віктор 23.02.2016 23:56
Цитую BlackRose:
Ну поменяют названия,и?Улицы от этого лучше станут?

Пропоную вам взяти мітлу і підмітать щодня а літом вискубувать амброзію.Буде охайна вулиця з хороою назвою.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 кук43 23.02.2016 21:19
ул.Розы Люкс-рг надо переименовать в честь города-побратима Черкасс г.Санта-Роза, Калифорния. США.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Язон 23.02.2016 18:58
Цитую Таки да:
При всій повазі, а яким боком вона до Черкас? Хіба місцевих відомих і навіть видатних особистостей немає?

Теліга, розстріляна в 1942 в Бабиному Яру за відмову змириться з окупацією України, невизнання окупаційної влади та сворення Спілки українських письменників - з числа загальнонаціона льних Героїв України, яких належить увічнити в пам'яті народу. Але й Ваше зауваження - також слушне. Наприклад, іменем автора української Конституції черкащанина Михайла Сироти назвали куций провулочок - бувший Радянський...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 BlackRose 23.02.2016 18:42
Ну поменяют названия,и?Улицы от этого лучше станут?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 стюардеса жанна 23.02.2016 17:01
Цитую Абрек:
А Розу коли?

Цитую Абрек:
А Розу коли?

Цитую Абрек:
А Розу коли?

Тричі неправильно і нелогічно. Треба Розу поміняти на Олену. А так насмішка вийшла: Конєва на ТєлЄгу
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #3 пролш 23.02.2016 16:10
Это все незаконно будете отвечать перед скдом
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 Абрек 23.02.2016 15:42
А Розу коли?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #1 Таки да 23.02.2016 15:33
При всій повазі, а яким боком вона до Черкас? Хіба місцевих відомих і навіть видатних особистостей немає?