На сьогоднішній сесії депутати Черкаської міськради звернулись до директора Національного антикорупційного бюро України щодо впливу на ситуацію, яка склалась навколо Черкасиобленерго. Відповідне звернення озвучив депутат Павло Карась. Інші депутати 34-ма голосами "за" підтримали звернення.

Як зазначив депутат, з жовтня 2015 року Черкасиобленерго не реєструє податкові накладні фізичних та юридичних осіб підприємців. І на сьогодні сума заборгованості перед черкаським бізнесом становить від 60 до 90 млн грн..

Депутат турбується, що силові структури не реагують на ситуацію.

- Просимо припинити корупційну аферу та провести неупереджене розслідування, щоб упередити крадіжку державного стратегічного підприємства, - сказав Павло Карась.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100