реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

«Більшість політиків, які рвуться до керма влади – не знають, як кермо трактора тримати. Це біда для країни, коли чиновники і депутати так безнадійно відірвані від народу», – пафосно заявляє лідер Радикальної партії Олег Ляшко у «Фейсбуці».

«Поки в Києві чубилися за посади – я поїхав по селах Черкащини та трошки допоміг селянам землю орати, адже посівна вже почалася. Так, я вийшов із села, та село не вийшло мене - і не соромлюся цього. Все дитинство пас корів і знаю, яким важким є праця селянина. Перший запис у моїй трудовій книжці, яка зараз лежить у Верховній Раді - скотар колгоспу "Прогрес" села Лизівка Білокуракінського району Ворошиловградської (нині - Луганської) області. Переконаний, праця сільських людей має оплачуватися краще, ніж робота депутатів», – запевнив людей на Черкащині Олег Ляшко.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-2 #10 Ляжко 14.04.2016 22:28
- оральних дєл майстер.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 бульба 14.04.2016 21:00
чого це нетрадиційне в трактор залізло. хай вилами копає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 П 14.04.2016 20:36
От же ж. А я, прочитавши заголовок, було, подумав, що він радикально впрягся у плуга та з гектар зорав :) А він всього лише біля трактора попозував...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Сашко 14.04.2016 17:52
Цитую Черкаси:
Приїдь краще у Черкаси, подивись, що твої ляшківці у міській раді творять

В міській раді Черкас РПЛ "тушконулася" під Толіка "Магніта"! Екс - керівник Черкаської облорганізації РПЛ, депутат міськради Сергій Тищенко, вигнаний пужалном з партії!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 аналітик 14.04.2016 15:17
Усвій час одна особа пригнала на Хрещатик овець....
Людину провірили і втановили хворобу.... Вона не
цілувала їх...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Ветеринар 14.04.2016 13:02
Цитую Ради чого Ляшка?..:
А на другій фотці - що то за мужик у жіночій кофтинці?

Та він же радикалюга! Як треба буде заради кар'єри - то й скотиняку на другому фото під хвіст поцілує!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #4 Черкаси 14.04.2016 12:46
Приїдь краще у Черкаси, подивись, що твої ляшківці у міській раді творять
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #3 Ради чого Ляшка?.. 14.04.2016 12:36
А на другій фотці - що то за мужик у жіночій кофтинці?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 Сидоров 14.04.2016 12:28
Був такий період в країні , коли державою правили доярки . скотарі , робітники фізичної праці. Потім все таки зрозуміли, що треба інтелектуали. Що хоче скотар Ляшко сказати, і як він править державою важко зрозуміти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #1 Інь і Янь 14.04.2016 12:26
Соціально-популістичний аферист