реклама
Sucurity Police

реклама

Віце-прем’єр-міністр - міністр інфраструктури Борис Колесніков разом з головою Черкаської облдержадміністрації Сергієм Тулубом та головою Черкаської обласної ради Валерієм Черняком відкрили черкаський річковий порт.

З відкриттям річкового порту першим привітав голова Черкаської Ода Сергій Тулуб. Він зазначив, що майже 15 років на місці новобудови були руїни.

"Тут навіть рибка не ловилась", – пожартував С.Тулуб.

"Але сьогодні ми піднімаємо прапор над річпортом, відкриваємо тут навігацію і між Каневом , Черкасами та Чигирином будуть ходити пароплави. Зараз сюди прямують 220 перших туристів з Канева", - додав він.

Після відкриття річпорту для гостей провели екскурсію, де розповіли не лише про річпорт, а й про всю область.

Нагадаємо, сьогодні віце-прем’єр-міністр України – міністр інфраструктури Борис Колесніков перебуватиме з робочим візитом у Черкаській області, де відкриє гелікоптерний майданчик з пасажирським терміналом.

Детальніше про відкриття річпорту, про те, за чиї гроші його відреставрували, читайте згодом на "Прочерку".

 

 

 

 


реклама

Коментарі  

 
+1 #14 УкраїNець 18.05.2012 11:54
Цитую ЯНА:
Шанаовні мешканці Черкас,якось Ви дуже скептичні,манер а не гарна,що для вас не роблять все не так,давайте навчимось дякувати за те що маємо і радіти найменшому,все ж таки краще хоч щось

Вважайте, товаріщ начуправління ЯНА, я повірив, що ви випадково наткнулися на річної давності публікацію - якраз у день відкриття нового сезону навігації і чергового показушного запливу вашої "Каштанки" :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Nazar Obidzinski 18.05.2012 11:13
Цитую ЯНА:
Шанаовні мешканці Черкас,якось Ви дуже скептичні,манер а не гарна,що для вас не роблять все не так,давайте навчимось дякувати за те що маємо і радіти найменшому,все ж таки краще хоч щось,аніж нічого,треба набратись терпінняЮне все відразу.А на рахунок негативних коментарів,то просто людька заздрість говорить)))) :P

Згоден. Річковий порт відкрито. Їду, стаю в чергу до каси й наступного тижня рушаю до Запоріжжя не автобусом, а річковим транспортом. Яно, ви мене переконали. Тепер і до Києва - лише Дніпром!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 Народ 18.05.2012 10:22
А коли пан губернатор разом з мером урочисто выдкриють генделик-курятник на Леніна 2? Танці до упаду будуть? Урочисті промови? Складається таке враження, що влада дає добро на побудову тільки "пітєйних завєдєній". Все інше її просто не цікавить. Головне зараз грошенят заробити, поеки з влади не поперли. Це стосується всіх без виключення. І БЮТ, і ПР, і так з0ваних "апазіціанєроа"-борців з владою. Насправді, вам всім наплювати на звичайних людей! Вже 20 років іде дерибан міста і знищення його населення.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 ЯНА 18.05.2012 10:08
Шанаовні мешканці Черкас,якось Ви дуже скептичні,манер а не гарна,що для вас не роблять все не так,давайте навчимось дякувати за те що маємо і радіти найменшому,все ж таки краще хоч щось,аніж нічого,треба набратись терпінняЮне все відразу.А на рахунок негативних коментарів,то просто людька заздрість говорить)))) :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Андрій 20.09.2011 23:31
Цитую вася:
Що не кажіть, а річковий вокзал в Черкасах красивий.


ТА НАКАКАТИ МЕНІ НА ТОЙ РІЧПОРТ ЯКЩО ВІН БУДЕ СТОЯТИ ТАКИЙ КРАСИВИЙ ТА БЕЗ КОРИСТІ ТО НАФ** ЙОГО ВЗАГАЛІ ЗНЕСТИ ТРЕБА БУЛО
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Андрій 20.09.2011 23:29
Так то ж не Річковий Вокзал тепер буде, а РЕСТОРАН)))) ТО ДЕ ЩАСТЯ? ЛЮДИ, ЩО ВИ МЕЛИТЕ! Я СПРАВДІ ДУМАВ , ЩО НАШІ ДІТИ ТА МИ БУДЕМО КАТАТИСЯ НА РАКЕТАХ КАТЕРАХ ЯХТАХ, А ТУТ ПІШЛА ІНФОРМАЦІЯ ЩО ТАМ НІФ** ТАКОГО НЕ БУДЕ ПРОСТО ЗРОБИЛИ ПОКАЗУХУ, А НАСПРАВДІ ТАМ БУДЕ РЕСТОРАН МЕРА СМІЛИ, ВІН ЖЕ Є ВЛАСНИК ГУЛЯЙ ПОЛЕ!!!! А МИ ТАКІ НАЇВНІ ІДІОТИ)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #8 Изя 20.09.2011 15:18
а прочерку - аби десь ***, ось тоді буде всім добре.

Хіба влада нічого гарного не зробила? ***
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 вася 20.09.2011 10:14
Що не кажіть, а річковий вокзал в Черкасах красивий.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Михалыч 20.09.2011 07:53
жалко, никто счастливых людей не сфоткал, простых Черкащан. Не додумался. хотя их там было очень и очень много. И детей с родителями, и ветеранов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Вільнодумець 20.09.2011 07:50
Без Тулуба в річпорту 15 років бомжі жили, тому й рибка не ловилася))) Насправді, треба сказати йому дякую. Бо за такий короткий час перетворити халупу на сучасний обєкт дуже непросто