реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Захистити підприємців-торговців «від свавілля поліції» закликав депутатів Черкаської міськради під час сьогоднішньої сесії голова Черкаської профспілки підприємців, працівників торгівлі, громадського харчування та послуг Леонід Запорожець. Про це інформує кореспондент «Прочерку».

За словами пана Запорожця, поліція, яка виганяє стихійних торговців з місць, де вони перед цим довгий час працювали, «поводить себе нахабно».

Леонід Запорожець наголосив, що всі підприємці сплачують податки, допомагають воїнам АТО. Серед них, за словами виступаючого, і жінка загиблого героя АТО Володимира Ложешнікова.

Пан Запорожець при нагоді публічно вибачився перед міським головою Анатолієм Бондаренком за те, що в пориві емоцій сказав нібито мер «вважає людей за бидло».

реклама

Коментарі  

 
+4 #10 Абрек 24.06.2016 18:12
Більш нахабної поведінки, як у стихійних торговців, годі й пошукати! :lol: "Поїзд їде, а воно лізе! (с)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #9 бульба 24.06.2016 18:01
Цитую Dirty Harry:
Розвели базар на кожному пішохідному переході. :P Де це в Європі бачено щоб бабка з букетом в руках сиділа на світофорі і торгувала. Хочете торгувати ідіть на спеціально відведені місця!!! І ніфіг соплі розводити!

А де ти европу бачив? Поки ви фантастику людям в голови втюхували вона почала повертатись до стандартного устрою - країни. В Союзі ми вже жили.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Майданная редиска 24.06.2016 14:22
Уничтожение рабочих мест и подмена созидательного труда торгово-уличным суррогатом - вполне закономерный итог борьбы за украинство. По-другому быть не может.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 прохожий 24.06.2016 14:18
Цитую иван:
у вальцманполицей ских с безгодунеделей выслугой которые основным занятием считают штрафы за парковку по шевченка и разгон бабок с цветами с пенсией в 1300 зарплата 8000 а у капитана милиции розыскника с выслугой 10 лет который каждый день с криминалом работает и на задержания бандитов ходит 4000.У нац гвардии 10000 у серенького судьи 45000 .Вот ваша фашистская сионистская держава построенная за два последних года.

100%
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 007 24.06.2016 13:49
Цитую иван:
у вальцманполицей ских с безгодунеделей выслугой которые основным занятием считают штрафы за парковку по шевченка и разгон бабок с цветами с пенсией в 1300 зарплата 8000 а у капитана милиции розыскника с выслугой 10 лет который каждый день с криминалом работает и на задержания бандитов ходит 4000.У нац гвардии 10000 у серенького судьи 45000 .Вот ваша фашистская сионистская держава построенная за два последних года.

100%
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #5 007 24.06.2016 13:48
Розігнати бариг з тротуару к чортової матері. Це ж треба мати наглість зайняти частину дороги і іще щось розповідати, що вони праві. Це тільки в нашій державі таке можливе. Вони тупо вважають це місце своїм, бо вони там вже роками там сидять. Цікаво, а якщо спробувати мені чи вам там стати, так вони не пустять до свого "сідала", заклюють будь - кого.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 Семен 24.06.2016 13:09
Уже АТОвцами прикрываются. На что не идут безбожники ради денег :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #3 Dirty Harry 24.06.2016 12:54
Розвели базар на кожному пішохідному переході. :P Де це в Європі бачено щоб бабка з букетом в руках сиділа на світофорі і торгувала. Хочете торгувати ідіть на спеціально відведені місця!!! І ніфіг соплі розводити!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #2 ау 24.06.2016 12:37
да, особенно бабки, паркуют машинки возле Рубина и кондитерки на Шевченко и устроили цветочный рынок возле театра. Ай я яй, какие бабки непослушные?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #1 иван 24.06.2016 12:02
у вальцманполицей ских с безгодунеделей выслугой которые основным занятием считают штрафы за парковку по шевченка и разгон бабок с цветами с пенсией в 1300 зарплата 8000 а у капитана милиции розыскника с выслугой 10 лет который каждый день с криминалом работает и на задержания бандитов ходит 4000.У нац гвардии 10000 у серенького судьи 45000 .Вот ваша фашистская сионистская держава построенная за два последних года.