реклама

реклама

Ветерани бойових дій на Сході України та в Афганістані вийшли сьогодні на протест до будівлі Обласної державної адміністрації, щоб передати свої вимоги голові ОДА Юрію Ткаченко.

Більше сотні людей не задоволені ситуацією з виділенням землі для ветеранів бойових дій. У зв’язку з цим мітингувальники вимагали: звільнити виконувача обов’язків начальника Головного Управління Держгеокадастру у Черкаській області; провести розширене засідання координаційної ради учасників АТО, на яке запросити народного депутата України Яценка А. В.; створити «карту-атлас» вільних земель у Черкаській області; прийняти на посаду заступника начальника Головного Управління Держгеокадастру у Черкаській області учасника бойових дій та ін.

Ці вимоги ветерани віднесли до приймальні губернатора, однак його на місці не було.

Мітингувальники залишили документ секретареві та, за їх словами, відправились до обласного управління Держгеокадастру.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #27 Коли посадять запроданців 28.07.2016 00:30
Цитую Ватаны - ПНХ!:
Цитую Юрій:
Хоть Америка з Європою в принципі і засранці по відношенню до Украіни але хоть чимось нам допомагають.А от Росія - наш ворог насправді.Думаю що ти це розумієш.І чим швидше іі нестане як держави тим краще для нас.Десь так.Що скажеш?

Когда чумазый ватан проплачется после твоих слов, Юра, и вытрет сопли, он опять начнет тебе рассказывать о "гражданской войне" и необходимости переворота с приглашением путлера на киевский трон.
Этот "колыпосадятьзап роданцив" - последний из чмошных ватанов в комментах - другие кто на нарах уже, а кто просто корвалол хлебчет по причине полного неприятия Черкассами сепаратизма. Так что сильно ты расстроил сепарка). Не жди, что он признает рашку агрессором. Просто поноет еще разок и думаю, сгинет с сайта.

Ну Ви шановний розумієте що ваші підшкарпетні кривотолки вже ніхто не читає. Вас ігнорують а потім і посадять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #26 Юрій 27.07.2016 19:37
Продовжу з твого дозволу.Китай по-любому заповнить кацапський ринок-дешеві і не зовсім якісні товари - це саме те що Москві потрібно,на дороге і якісне у неі зараз просто немає грошей.Ще я дуже хотів би щоб разом з ринком вони забрали і хоч-би половину кацапськоі територіі - це історично було б справедливо.Літаків такого класу і якості які б купила Європа ми ще робити не навчились.Дасть бог навчимося і тоді подивимось-гляди і куплять.Вертольотні двигуни з "Мотор Січі"мабуть також не беруть але ж кудись іх все-таки продають раз завод працює.Головне щоб вони в рашку не потрапляли.Продукти харчування - хоть мало але все таки купляють.Тут ти лукавиш.Про транші скажу так. Да - транші дають.Під проценти і під гарантіі.І вимагають ставити на керівні посади в краіні людей яких знають і яким довіряють бо транші треба вертати.Тут нікуди не дінешся - це політика,це бізнес.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #25 Юрій 27.07.2016 19:12
Моєму"*"опоненту.Щось ти часто міняєш імена в комментаріях.Трохи насторожує.Готовий повірити що доларів у тебе немає,вірю що холодильник не американський,н е здивуюсь якщо іздиш на кориті під назвою "Лада".Любиш все кацапське - розумію і навіть не співчуваю.Це карма.Тепер- факти в студію- як ти кажеш.Я не хочу аналізувати старання Америки чи Європи.Прийде час і все проаналізують ті хто це вміє робити.Скажу тобі так - в арміі я був одітий в канадську зимову форму і англійську літню форму."Мультікам"називається.Може чув.Мав нагоду зустрічатися з англійськими інструкторами які вчили нас багатьом необхідним речам,носив американський набір для допомоги у випадку поранення,прихо дилось пробувати закордонні сухпайки.Для мене це не міф а реальність.Мені глибоко по-барабану як це все сюди потрапило.Чи влада постаралась,чи волонтери допомогли - за що ім низький уклін до землі.Головне що воно було і допомагало вижити.Кацапського (ринок якого ми на щастя втратили) - не було нічого.Не знаєш чому?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #24 Юрій 27.07.2016 18:43
Комментатору с ником "Ватаны-ПНХ".Крепко жму руку.Спасибо тебе что ты Украинец по духу и настоящий мужик.Я понимаю что мой визави "колипосадятьзап роданців" еще тот крендель ( посмотрел историю его комментов за последние два года на этом сайте) и сидит здесь видимо за деньги ФСБ.Скажу тебе так-подобные субьекты - мой профиль."Пощупаю" его еще немного...интересная личность...многообещающая... :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #23 Коли посадять запроданців 26.07.2016 21:29
Цитую Юрій:
нас іде прихована громадянська. іх навіть за людей не вважаю.Іуди які тепер при владі може і ненависніші чим попередні.Прийде час і ти станеш поряд з ними

Якщо Ви за людей не вважаєш мільйони українців то про що з Вами говорити? Ви навіть не уявляєте огидність того штампуякий, Вам вдовбили в голову під назвою Атовці. Фронтовики - згоден, воїни - підходить але ніяким чином не Атовці і не ато. Терористи захоплюють 10- 100 заручників в одній будівлі і з ними борються правоохоронці, підло підривають мінами мирних людей, але не тримають фронт, не воюють танками і точно не організовують паради, військові училища і навчальні заклади. Подумайте про це. А те що у них своя правда і свій вибір а у нас свій так це історично. Вспамятайте козаківякі, які одночасно служили поляку і Росії, що ворогували між собою, а потім прислужили туркам. Отака от вона правда гірка. Але про це говорити не можна бо запроданців це шатає в кріслах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #22 Коли посадять запроданців 26.07.2016 21:09
Цитую Юрій:
...а на Америку сильно не нарікай.Збереження мабуть у доларах держиш.І не на "жигулях" думаю катаєшся.Та і холодильник сподіваюсь десь із-за кордону.Хоть Америка з Європою в принципі і засранці.Десь так.Що скажеш?

Зовсім навпаки. І доларів немає і холодильник не американський. А про старання америки чи европи для України то цілком та міф. Аналізуй факти ане коментарі влади заради свого царювання і повної продажності інтересам заходу. Той колосальний ринок збуту в Росії, який ми втратили під впливом всевдопартнерів швиденько заповнить Китай і Европа а нас ділять і множать по частинам на "0". Що купила у нас твоя весна европа? Літаки? Ні! Двигуни запоржські? Ні. Продукти харчування? Знову ні. Дала кабальні транші і диктує навіть кого нам ставити міністрами і прокурори. Поляки справедливо визнали наших нацистів фашистами. В Крим спілкуватися европарламентар і їздять? Так. Де плюси державного перевороту. Тільки факти без вишиванкового популізму в студію.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #21 Ватаны - ПНХ! 26.07.2016 20:36
Цитую Юрій:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #20 Юрій 26.07.2016 19:08
...а на Америку сильно не нарікай.Збереження мабуть у доларах держиш.І не на "жигулях" думаю катаєшся.Та і холодильник сподіваюсь десь із-за кордону.Хоть Америка з Європою в принципі і засранці по відношенню до Украіни але хоть чимось нам допомагають.А от Росія - наш ворог насправді.Думаю що ти це розумієш.І чим швидше іі нестане як держави тим краще для нас.Десь так.Що скажеш?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #19 Юрій 26.07.2016 18:59
Дивлюсь - у нас завязалась цікава дискусія.Скажу так-погоджуюсь з тобою, що зараз у нас іде прихована громадянська війна.Війна між простим народом і купкою вкрай знахабнілих мудаків в руках яких зосереджено багато грошей (крадених ) і влади (отриманоі завдяки крові простих людей, пролитоі на майданах).Та війна що йде на Сході - це війна між Украіною і кацапстаном.Вся ота шобла, що називає себе ЛДНР, не може вважати себе украінцями апріорі.Я іх навіть за людей не вважаю.Іуди які тепер при владі може і ненависніші чим попередні, але повір - бояться вони більше.Цим тікати нікуди.Ні Америці ні Європі вони не цікаві,МАЛО ТОГО - ІХ ТАМ ЗНЕВАЖАЮТЬ. Так що -прийде час і всі вони замаячать в перехрестях снайперських прицілів.Зараз ще ранувато.Нехай ще покурять трішки - це іхнє право.А потім іх тихенько приберуть.Без зайвоі крові і Майданів.Так що мій друже - не нарікай що тобі мішають іздити містом АТОвці.Прийде час і ти станеш поряд з ними, якщо ти звичайно той за кого себе намагаєшся видати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #18 Коли посадять запроданців 25.07.2016 22:21
Цитую Юрій:
...а питання "коли посадять запроданців" уже риторичне... не садити іх треба як ти сам розумієш, уже треба мабуть потихенько відстрілювати... ;-) просто час ще не настав...

Невже не настав? Українців знищують, тих що не можуть виїхати на заробітки неважливо чи то у европу чи то у Росію. Хто взмозі виїхати поїхали в ролі рабів з сучасними відмінностями.