23-річний Артем Кухаренко, сільський голова Подільського Золотоніського району й учасник телешоу «Х-фактор» став членом Аграрної партії України.


 

Про це наймолодший сільський голова Черкащини повідомив у коментарі «Прочерку».

– Я дійсно вирішив пов’язати своє життя з політикою, – зазначив Артем. – Голова обласної організації Аграрної партії України Віктор Полозов, який робить ставку на молодь, запропонував мені ввійти до цієї політичної сили. Переконаний, що зміни на краще в державі неможливі без поліпшення життя села. В нашій країні село має особливе історичне, культурне, економічне значення. Тому, на моє переконання, саме село має бути в центрі уваги держави.

На думку Артема, однією з фундаментальних проблем, у розв’язанні яких він сподівається на підтримку Аграрної партії України, є відсутність у сільради права розпоряджатися землями за межами села.

– Аграрна партія, якщо її представники будуть у Верховній Раді, переконаний, зробить усе можливе, щоб сільські ради могли самі укладати угоди з тими агропідприємствами, з ким вважають за потрібне, а не з тими, на кого вкаже райдержадміністрація чи Держгеокадастр, – наголосив сільський голова. – Тоді земля буде в користуванні тих, хто живе в селі, кому вона дорога.

Ще одна проблема сільських громад, яка, на думку Артема, дуже поширена – низька якість питної води. На думку сільського голови, треба, щоб у кожному селі були пункти очистки води. Звісно, це потребує коштів, але, на переконання Кухаренка, на воді заощаджувати не можна, бо від неї напряму залежить здоров’я людей. Крім того, робочі місця на пунктах очистки води, як вважає сільський голова, мають дістатися людям з інвалідністю – такий підхід може допомогти заодно сприяти розв’язанню ще однієї соціальної проблеми.

Нарешті, поширеною проблемою сільських громад є безконтрольна вирубка цінних порід дерев у лісах та лісосмугах. Безжально вирубують дуби, граби, сосни. Пан Кухаренко сподівається, що вплив Аграрної партії України допоможе поставити лісові угіддя під контроль сільських рад.

За словами Артема Кухаренка, неабияку роль у рішенні приєднатися до АПУ, є постать голови обласної організації цієї партії Віктора Полозова.

– Я поважаю Віктора Олександровича як людину, особистість, і як керівника. З такими людьми хочеться бути в одній команді, – наголосив Артем. – Крім того, є чому повчитися у Віктора Полозова і як у господарника.

Своє місце у партійній організації новий її член бачить як ініціатора молодіжних заходів АПУ.

– Хотів би брати участь у розвитку партії, так би мовити, в молодіжній площині, – зазначив Артем. – Розпочнемо пошук молодих політичних лідерів у різних населених пунктах по всій Черкаській області. Передусім звертатимемо увагу на тих людей, які уже себе в чомусь проявили, наприклад, на молодих сільських голів, викладачів і студентів вищих навчальних закладів тощо. Наше завдання – зібрати в Аграрній партії перспективних лідерів, зламати ту традицію, яка побутує в деяких політичних проектах, де молодих людей залучають лише як красиву картинку для піару. У наших лавах буде не так. Ми запрошуємо молодь, яка справді не боїться брати ініціативу в свої руки, яка ввійде у первинні партійні організації й опікуватиметься своїм населеним пунктом – у тому числі його культурним, просвітницьким, спортивним рівнем.

На переконання Артема, Аграрна партія України – це політична сила, яка об’єднує перспективних, розумних, сильних громадян нашої країни. «В цій партії я – серед своїх», – підсумовує Артем Кухаренко.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #13 Брильянт 04.09.2016 00:20
Такое ощущение, что у партий агония им не просто не верят, им не делегируют больше власть,слишком безбожные стали ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 Іван 03.09.2016 07:53
Абрам говорит жене:
- Сара, я сегодня вступил в партию!!
- Вечно ты Абрам куда-то вступаешь! Вчера - в г*вно, сегодня - в партию!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Шторм 02.09.2016 14:40
Люмпени...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #10 товарищ 02.09.2016 14:37
Єх, не в то время родился пацаньонок. Был бы дедушка Ленин и любимая партия рабочих и крестьян, заметили бы рвение, оценили, на дело поставили. И вышел бы в степь донецкую парень молодой. Есть у него в очах ясных комсомольский задор. И быть ему вожаком молодежным или членом политбюро. Знает как старшим товарищам....сделать приятно. А это в карьере самое главное.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 черкащанка 02.09.2016 10:37
Цитую Дарка:
А я вважаю, що Артем це саме та молодь яка повинна підіймати нашу країну з колін. Кожен майстер в своїй справі! І замість того щоб писати ахінею, зробіть щось краще, а потім подумайте умісна ваша критика чи ні!


Надеюсь, вы правы. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 222 01.09.2016 23:27
насколько я знаю аграрная партия
это отросток от партии регионов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #7 Дарка 01.09.2016 19:58
А я вважаю, що Артем це саме та молодь яка повинна підіймати нашу країну з колін. Кожен майстер в своїй справі! І замість того щоб писати ахінею, зробіть щось краще, а потім подумайте умісна ваша критика чи ні!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Реґіональна Тальнівщина 01.09.2016 19:34
Селяни вибирали голову, а голова вибрав партію. Тепер буде годуватися з двох корит одночасно
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 Шпола 01.09.2016 18:46
Віктор Полозов про якого говорить Артем є членом депутатської фракції Політичної партії Всеукраїнське об’єднання "ЧЕРКАЩАНИ" не можу говорити за інші райони а на Шполянщині в депутатів від бізнес-клубу ВО "Черкащани" є тисячі гектар землі і одна мета це ЗБАГАЧЕННЯ. Через ЇХ "господарювання" безбожне викачування водойм в людей в криницях пропала вода, викачали її "господарники" для поливу своєї кукурудзи. Через надмірне внесення мінеральних добрив (органічні ніхто не вносить) відбувається закислення грунтів і через 8-10 років земля перестане родити.А що їм в них є ще маєтки і за кордоном. А на виборах всі вони стали депутатами через підкуп виборців, то чому можна навчитися в таких "господарників"? Краще вступити в щось інше, те хоть обмити можна.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 стабилизец 01.09.2016 17:26
Цитую Сармат:
Цитую стабилизец:
правильно, жыты па-новаму, это когда место в детском саду, в партии и в должности митрофанушкам обеспечено с пеленок. :lol:

ти піди сам щось путнє зроби. Село дійсно треба підтримувати, і якщо до цього долучається молодь, то село процвітатиме. Хлопець молодець. Побільше б таких.

гы, наивняки зеленые, он же ясно сказал, шо идет в политику, а не в сэло. через пару месяцев будет в киеве. не для возни в навозе цветет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100