Через військовий конфлікт на Сході подружжя Сергія та Ірини Мельників з двома неповнолітніми дітьми з Донеччини змушені були змінити місце свого проживання. Переїхавши влітку 2014 року в Черкаську область на Чигиринщину чоловік та дружина звернулися до районного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи.
Під час перебування Сергія та Ірини на обліку вони відвідали ряд інформаційних семінарів з техніки пошуку роботи, підготовки резюме, проходження співбесіди з роботодавцем та відкриття власного бізнесу. Водночас, для матеріальної підтримки сім’ї, дружина неодноразово брала участь в громадських роботах за направленням центру зайнятості.
Зарекомендувавши себе вправним та дисциплінованим працівником Ірину, як творчу особистість, було працевлаштовано керівником студії з кераміки при Боровицькій сільській раді. На новому місці роботи в неї з’явилася можливість поділитися своїми знаннями та уміннями з односельцями.
Ще до переїзду на Черкащину родина займалася гончарним ремеслом: виготовляла сувенірну продукцію та вироби з глини і кераміки. Тому саме історико-культурні надбання Чигиринського краю, самобутність нащадків козаків, наявність природного матеріалу справили надзвичайно великий вплив на подружжя і слугували новим успішним поштовхом для продовження улюбленої справи.
На початку 2016 року в Сергія з’явилася можливість вивезти з рідного міста Слов’янська необхідне обладнання для виробництва вже на новому місці, що дало можливість створити нове підприємство ТОВ «ПДЛ-К». До справи чоловіка долучилася і дружина. Об’єднавшись в творчий тандем вони розпочали поступово організовувати свою діяльність.
Вже в квітні молодий підприємець працевлаштував на підприємство, на посаду менеджера зі збуту товарів, безробітного, з числа внутрішньо переміщених осіб та отримав від служби зайнятості компенсацію витрат на оплату праці цієї категорії населення.
Для розвитку свого бізнесу, влітку цього року, Сергій скористався шансом отримати фінансову підтримку та взяв участь у конкурсі з написання проектів на тему: «Село: кроки до розвитку», організованого Черкаським ресурсним центром «АНГО» спільно з ПАТ «Миронівський хлібпродукт», який спрямований реалізувати професійні плани, підтримати ініціативних людей, які проживають у сільській місцевості.
Невдовзі доля посміхнулася чоловіку – він переконливо для комісії обґрунтував свій проект на тему: «Виробництво та реалізація виробів з кераміки», успішно захистив його, став одним із 10 переможців конкурсу та виграв міні-грант. Для реалізації своїх задумів від керівника проекту Сергій отримав грошовий сертифікат у розмірі 40 тисяч гривень.
«В нашому житті з’явилася можливість максимально реалізувати свій потенційний талант. Ми скористалися цим і вийшли переможцями. Радимо й іншим не втрачати часу, йти вперед не дивлячись на труднощі та перепони на життєвому шляху. Краще жалкувати про те, що ти зробив, ніж про те, що ти не зробив», - переконане успішне подружжя.
На сьогодні чоловік та дружина задоволені досягнутим результатом, у перспективі планують розширювати своє виробництво, створювати нові робочі місця та надалі співпрацювати із службою зайнятості щодо працевлаштування безробітних.
Чигиринський РЦЗ
реклама
Коментарі
Але, кажуть, скоро бджолами не вигідно буде займатися, бо бізнес по експорту в Європу меду купив якийсь депутат-хасид і впарив європейцям дешевий китайський замість нашого. Ті це просікли і знизили закупівельну ціну
Так що залишаються тільки нікому не потрібні глечики і свині. Бо українському хасиду до смаку сало, незважаючи на те, що воно некошерне
Стрічка RSS коментарів цього запису