реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Тальнівські чиновники ніяк не можуть дочекатися тепла у своїх кабінетах. Попри те, що надворі вночі температура опускається нижче нуля, у приміщенні, де перебувають райдержадміністрація та районна рада, досі не увімкнули опалення.

"Найбільшою проблемою є невідповідність, застарілість вузлів обліку. Про це ми говоримо керівництву установ та району ще із 2012 року. Але тоді вони давали гарантійні листи і ніхто нічого не робив. Сьогодні життя заставляє обліковувати і раціонально використовувати кожний кубометр газу. Маємо бачити щоденне використання газу. Тим паче, що у цьому році постачальником газу є приватне акціонерне товариство "Черкасигаз". Станом на сьогодні більшість проблемних закладів освіти і медицини району, опалювальний сезон розпочали під гарантійні листи перших осіб. Бачимо позитивне зрушення. Найближчим часом буде тепло і в приміщенні районної ради", - каже виконуючий обов’язків начальника Тальнівського управління з експлуатації газового господарства Микола Костирко.

До 18 жовтня більшість батьків через холод у приміщеннях не водили дітей до дитячих садків і шкіл, які опалюються газом.

Про це повідомили «Вісті Черкащини».

 

реклама

Коментарі  

 
+2 #2 студент 20.10.2016 18:55
А в Черкасском медицинском колледже мерзнут студенты и преподы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #1 Семен 20.10.2016 16:24
А в Николаеве мерзнут дети.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100