реклама Делікат

10 листопада о 14 годині в приміщенні Соснівської районної ради, що знаходиться за адресою бул. Шевченка 117, відбудуться збори територіальної громади Черкас з метою створення ініціативної групи для проведення місцевого референдуму по достроковому припиненню повноважень Черкаської міської ради та міського голови. Про це «Прочерку» повідомив перший секретар Черкаського обласного комітету СПУ Олексій Малиновський.

– Збиратимемося в актовому залі на другому поверсі. Збори проводитиму я. Потрібно, щоб на них прийшли не менше 200 черкащан. А потім збиратимемо підписи. Як назбираємо 25 тисяч, люди матимуть право проводити референдум із приводу недовіри міському голові Сергію Одаричу та депутатам міськради, – повідомив Олексій Малиновський.

Нагадаємо, головні ініціатори імпічменту меру – соціалісти – виступають проти рішення Черкаського виконкому, яке обмежує права пільговиків на проїзд в міських тролейбусах.

реклама

Коментарі  

 
+2 #8 Коха 10.11.2011 12:42
Шановний пане Олексію, добре вивчіть Закони, щоб не було фальстарту. (Фальстарт, в лёгкой атлетике — начало движения атлета ранее выстрела стартового пистолета).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 тетя Соня 09.11.2011 23:08
Карбонарии, на чьи деньги панихиду организовуем?
На чью мельницу воду льем?
Вам случайно кассира не надо?
Коню понятно, что обнять кресло мера никто из вас и не мечтает.
Но деньжать срубить по легкому на смуте захотелось.
Опытные провокаторы, матерые, но замусоленные, не цнотливые.
Потому народ этому цирку не ве-е-е-е-рит!
Народ нынче прозорливый стал, сами ведь научили...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Они хотят большой шухер 09.11.2011 22:47
Вперёд, друзья! Вперёд - пора настала!
Канун исхода празднует народ.
Еврейское казачество восстало -
У нас в Черкассах хтят переворот.

Никто не шёл на должность атамана -
Ведь атаман поскачет первым в бой!
Потом избрали Лешу Пейземана,
Он взял за это денег Б-же ж мой!

А есаулом выбрали мы Каца
За твердость духа и огромный нос.
Он в знамя нам не разрешал сморкаться
И отвечать вопросом на вопрос.

А кони были в перхоти и в мыле,
И казаки не слухали приказ.
Тут вышел Кац: “Шалом, браты казаки!
Кто в бой пойдёть - представлю к орденам!

Мы не сдались... на уговоры эти -
Там пулемёт, а кто у нас герой?!
Наш Малиновский скрылся в лазарете,
Сказав, что ранен прямо в геморрой.

На нас врагов надвинулась лавина:
Ряды штыков, огня свинцовый шквал!
Мы защищали нашего раввина -
Он бойко нам патроны продавал
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 сергей 09.11.2011 21:47
***Даёшь украинскую власть в вильном казацком городе!!!Даёшь выборы!!!Гнать хунту и прихлебатаев которые даже на сессию горсовета пенсионеров не пускают упыри.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #4 Черкащанин 09.11.2011 17:14
Яке їхало - таке й здибало... Одарич - навіть близько не ідеал керівника міста, але чиє б мичало, та тільки не соц......Малиновського! Ви ще знову згадайте про Воротніка, Мамалигу або Калініченка як про "принципових борців".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #3 Тамара 09.11.2011 16:34
Малиновському хочеться повернутися до Верховної ради. Дуже....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #2 Критик-а 09.11.2011 15:49
А главный социалист горсовета, Радуцкий, тоже уже против мера и его команды?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #1 Дмитро 09.11.2011 15:46
НЕ ЛЕГКО БУДЕТ ))