реклама

реклама

Під музику, вигуки «Ганьба!» та спротив громади депутати таки проголосували за головні документи року – програму соціально-економічного розвитку та бюджет розвитку. Про це інформує кореспондент «Прочерку».

DSC_0014

Голосування було письмове. Кожен депутат підходив до президії і підписувався у графі навпроти прізвища.

Гучна музика не перешкоджала депутатам.

За ПСЕр проголосувало 32 депутати, а за бюджет розвитку - 24.

Міський голова Анатолій Бондаренко сказав журналiстам, що тепер найголовнiше розiбратись, «хто проплатив цю акцiю», якою він назвав спротив громади.

У роботі сесії оголошена перерва. Депутати зберуться за пару годин.

А Бондаренко попросив поліцію забезпечити порядок під час продовження сесії.

Нагадаємо, що з самого ранку черкаські депутати не можуть провести як слід сесію, бо їх бажання затвердити ПСЕР наштовхнулося на опір громади. Активісти закликали депутатів радитися з громадою при розподілі бюджетних коштів. Та влада вирішила інакше…

16736802_502784373241166_1835730270_n

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як черкаська влада цього року витрачатиме гроші на розвиток?

Гігантоманія є пріоритетом в корупційних схемах, – екс-депутат

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #9 блазень 14.02.2017 21:06
Сама перша фота щиро символізує сьогодняшні стосунки між гілками черкаської влади 8) шановні депутати, замислитись, ви ж народні обранці!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 YouMustMurder 14.02.2017 19:07
Ну и рожи на первом фото :-x :-x :-x :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Ворюга бюджетный 14.02.2017 17:04
Инвалид с Металоломом як мило обіймаються і шепчуться. Прокатило!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 *уею! 14.02.2017 15:07
Бондаренко і Радуцький, https://youtu.be/knt8XKXnQyg
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Урюк 14.02.2017 10:59
Цитую Громада.:
Цікаво а що там на захисті Радуцького і мера робить , нинішній фейковий заступник начальника ЧЕЛУ АШ, фігурант по кримінальній справі влаштування тротуарної плитки по Шевченка,- Лукирич? Робочий час, та і не депутат.....А може за свою справу переживає?

Лукирич є членом "Радикальної партії", а з п...ів який попит???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 Ірина 14.02.2017 00:26
На відео вище депутати схожі на скотину, яка слухняно ставить підпис під наглядом пастуха
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #3 федор принципиальный 13.02.2017 19:47
А вопроса в повестке дня не было о возврате"честноукраденны х" денег шуриком в бюджет розвитку города ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 ВІРА 13.02.2017 16:05
Цитую Громада.:
Цікаво а що там на захисті Радуцького і мера робить , нинішній фейковий заступник начальника ЧЕЛУ АШ, фігурант по кримінальній справі влаштування тротуарної плитки по Шевченка,- Лукирич? Робочий час, та і не депутат.....А може за свою справу переживає?

Лукирич є депутатом міської ради.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #1 Громада. 13.02.2017 15:13
Цікаво а що там на захисті Радуцького і мера робить , нинішній фейковий заступник начальника ЧЕЛУ АШ, фігурант по кримінальній справі влаштування тротуарної плитки по Шевченка,- Лукирич? Робочий час, та і не депутат.....А може за свою справу переживає?