Сьогодні вранці стався порив тепломережі по вулиці Гагаріна. Через це більшість будинків мікрорайону Митниця залишилися без гарячої води та теплопостачання. Така ситуація триватиме щонайменше добу. Про це в коментарі кореспонденту УНН-Центр повідомив директор департаменту ЖКК Черкаської міської ради Олександр Яценко.

“Ця тепломережа належить Черкаській ТЕЦ. Зараз працівники цього підприємства працюють над усуненням проблеми. Керівництво ТЕЦ запевнило нас у тому, що до середи порив буде ліквідовано”, - сказав Олександр Яценко.

Він додав, що над ліквідацією аварії працюють також робітники Соснівського СУБу.

реклама

Коментарі  

 
+2 #6 Цікаво 22.02.2017 08:33
Які затрати у складовій тарифу на модернізацію мережі 8) що робилось досі.чого ще чекати,зважаючи на поважний вік Черкаської ТЕЦ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Демократія 21.02.2017 16:59
У платіжках за лютий ТЕЦ має чітко прописати, скільки відмінусовує за простій тепломереж! Як ні - хай чекають на судовий позов, бо при таких тарифах їм вже ніхто не прощатиме нарахування плати за "послуги", які не надаються.

За опалення відмінусують, а за газ добавлять!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 * 21.02.2017 16:36
Цитую Тренькіну і Ко:
Цікаво - хоча б у цьому випадку, коли без опалення залишився найбільший мікрорайон, у "мерії" вистачить клепки проконтролювати , щоб ТЕЦ зменшила апетити на проплату за НЕ НАДАНЕ тепло?!!!

У платіжках за лютий ТЕЦ має чітко прописати, скільки відмінусовує за простій тепломереж! Як ні - хай чекають на судовий позов, бо при таких тарифах їм вже ніхто не прощатиме нарахування плати за "послуги", які не надаються.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 Черкас 21.02.2017 16:33
Цитую слава:
україні

Ти дурак, сєпарок, чи просто прикидаєшся?
Якщо чесно - виглядиш крайнім де..лом. Може, в твоїй ср..ій рашці проблем у комуналці немає? Так ні ж, у сто раз більше - і фекалії з відер на вулицю вихлюпують. Так чого ж ти гавкаєш регулярно, п...а?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #2 слава 21.02.2017 15:49
україні
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #1 Тренькіну і Ко 21.02.2017 12:23
Цікаво - хоча б у цьому випадку, коли без опалення залишився найбільший мікрорайон, у "мерії" вистачить клепки проконтролювати , щоб ТЕЦ зменшила апетити на проплату за НЕ НАДАНЕ тепло?!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100