реклама

реклама

Водії Черкаських тролейбусів можуть оголосити страйк. Про це у Фейсбуці написав член громадської ради при КП «Черкасиелектротранс» Валерій Мироненко.

16864588_982016845261586_921553977467346943_n

За його словами це може статись через розбиту дорогу у центрі міста, яка «унеможливлює рух, розбиває і зношує нові тролейбуси».

«Водії нових машин готові вдаватися до радикальних дій, щоб хоч якось зберегти свої тролейбуси і готові блокувати рух транспорту центральною частиною вулиці Бульвару Шевченка. Якщо влада на чолі з міським головою Анатолієм Бондаренком найближчим часом не вирішить питання щодо забезпечення нормального і безпечного проїзду громадського транспорту центральними вулицями Черкас, водії будуть змушені оголосити страйк, незалежно від вказівок керівництва і міської влади не пустять жодного тролейбуса по небезпечній дорозі», - зазначив Мироненко.

Він вважає, що влада в свою чергу повинна максимально відреагувати на ту ситуацію, що склалася і у максимальні строки вжити всіх заходів для подолання тієї ямковості, яка утворилася.

Нагадаємо, міськрада винесла претензію підряднику, який займався ремонтом доріг на бульварі Шевченка.

реклама

Коментарі  

 
+3 #13 ворюга бюджетный 24.02.2017 11:57
Пластмассовый (в прошлом Железный) создал коллапс на Крещатике. Припарковаться негде. Никто не хочет ехать на Шевченко. Стоят даже под знаками "стоянка запрещена". По сути нормальными дорогами осталось только сделанное при Одариче. Пластмассового на мыло!!!!!!!!!!! !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Толя 23.02.2017 19:03
Цитую вільний демократ:
БАТЬКІВЩИНА РУЛИТЬ!!!

Вони на Рендж Роверах та Лексусах ....їм по барабану :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #11 вільний демократ 23.02.2017 13:52
БАТЬКІВЩИНА РУЛИТЬ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 Антон 23.02.2017 12:06
Чому 10-ий маршрут так припаршиво ходить??? Дуже багато людей ним користується, це що автобусним підрядникам спецом зроблено?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #9 ворюга бюджетный 23.02.2017 12:02
Это троллейбусы. А весь остальной транспорт теперь пошел по Фрунзе. И эту улицу расфигачили в смерть - теперь яма на яме. Пропала улица. А еще осенью делали ремонт. Достал уже этот Ворюга Ржавый.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #8 Воділа 23.02.2017 11:58
Цитую Реаліст Комаров:
До цього все і йшло. І найгірше те, що питання тупикове мінімум ще на місяць- залежить від погоди.

Це питання тупікове до жовтня місяця, от подивитеся. Треба знову знімати бордюри і наново будувати дорогу на бульварі. В іншому випадку це буде закопані у дєрьмо гроші а дорога простоїть менше року
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #7 федор принципиальный 23.02.2017 11:49
Если бы бондаренко с шуриком приобрели для города тралики за свои "честноукраденны е"деньги,то и отношение было бы к технике другое,а так шаровые троллейбусы-подарок от фирташа-чего их беречь,на своих "Лексусах" вышивают по городу и голова не болит,что полиция еще скажет по поводу обыска в мэрии-опять наумчук виноват.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #6 Автоводитель 23.02.2017 11:45
Вчера был в Черкассах- это просто жах!до каких пор нас с вами будут держать за лохов и терпил,я обращаюсь к водителям автотранспорта, или с нас не берут налоги на дороги?Почему мы ,разбивая свой автомобиль на дорогах,за ремонт,которых повторюсь ,мы платим,также безропотно отстёгиваем,но уже за ремонт автомобиля по вине автодора- на СТО.О какой нахрен революции достоинства нам плебеям можно говорить,что же мы за народ такой.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #5 стабилизец 23.02.2017 11:41
давно пора толю-железяку на перековку. выучить слово "инвестор" для мэрствования явно маловато.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #4 Бузя 23.02.2017 11:11
Їх можна зрозуміти,угроб лений вже не один новий тролейбус.Але,що ж можна зробити взимку?Навіть тим місцем,на якому сидимо,не можна було придумати розібрати дорогу в грудні!!!!!
І все ж.Чим думали?