реклама

реклама

Активні ремонтні роботи на автодорогах Черкащини розпочато. Про це у «Фейсбуці» інформує заступник голови ОДА Сергій Овчаренко.

17098452_423824364632347_2237303198170707941_n

«Сьогодні особисто проінспектував їх хід. Черкаська дамба, дорога до Золотоноші та у напрямку Канева – тут автодорожники на повну ліквідовують ямковість. За 10 днів візьмемося за ремонт дорожнього покриття траси Київ-Одеса до Софіївки. Весняна погода цьому сприяє!» – зазначив Овчаренко.

«Звісно, це не повноцінний ремонт асфальтового покриття. Втім це дає змогу забезпечити проїздність для наших доріг. За глибоку реконструкцію автошляхів, зокрема й дамби, візьмемося по завершенню всіх тендерних та інших процедур. Проекти для цих робіт наша область підготувала однією з перших в Україні», – заявив Овчаренко.

17156267_423824341299016_1759443454874828650_n

17191245_423824324632351_256854152017740203_n

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+11 #17 Олекса 11.03.2017 22:37
Спецiалiсти дорожники - хто вас учив "клеiть" дороги. Ви ж самi копаете собi яму. Е технологiя, а на сутки (всього на сутки) закрить мост для транспорту й привезти 3-5 бригад технiки й ХОРОШИЙ асфальт. На 5-7 рокiв забудете про ями на мосту й дамбi
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #16 федор принципиальный 11.03.2017 09:45
Ткаченко-овчаренко да и коваль почитайте их биографии-смех да и только,одного черева пригрел лавочника,второ го папа,керуют областью недалекие люди,без опыта,знаний,а народ страдает.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #15 Вот это обронил! 10.03.2017 20:10
Цитую Какой слог!:
ПРОЇЗДНІСТЬ подкралась незаметно (С.Овчаренко)

Фраза тянет на Викицитатник :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #14 Странновато пишет 10.03.2017 17:39
Это он какую Софиевку переписал на Умань - золотоношскую или черкасскую? У чинуш зачеты по географии принимать нужно(
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #13 Какой слог! 10.03.2017 12:46
ПРОЇЗДНІСТЬ подкралась незаметно (С.Овчаренко)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #12 Інспектуй, не інспектуй.. 10.03.2017 12:37
Цитую Зубний протез:
Цитую А чого через Фейсбук?:
Прочитав оригінал на "Фейсбуці". Зря ви, "Прочерк", випустили фразочку від Овчаренка: "Дороги нон-стоп" :lol: :lol: :lol:
Схоже, чувак абсолютно не знає значення словосполучення "нон-стоп", яке вживають тільки працівники нічних клубів, радіо і телебачення. Термін "нон-стоп" означає "безперервність" - кінопоказів, радіомарафону або танцювальних мелодій. А при чому "безперервність" до того, як кладуться дороги в області? :-*

Вже скоро три роки як від Черкас до Сміли такий "нон-стоп", що вже і кіньми не проїдеш.

А про ту дорогу на Смілу Овчаренко теж писав, що він її "особисто інспектував"))) У нього такі пости на "фейсбуці" - у режимі "нон-стоп" ;-) пише тільки як "особисто інспектує" дороги і блискавичний ремонт драмтеатру. Нон-стоп, одним словом (де він його тільки взяв?)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #11 Платник податків 10.03.2017 12:36
Теж інспектор знайшовся! Щоб превіряти потрібно знати, а не займатись піаром!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #10 Зубний протез 10.03.2017 11:06
Цитую А чого через Фейсбук?:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #9 Duma 10.03.2017 10:59
Що таке "проїздність", пане Овчаренко? :lol: Не знаєте самi української мови - то попросили б когось із журналістів написати. Ще ж не всі з ОДА пішли?
Бо вашу писанину журналісти реальних ЗМІ вже на цитати розтягнули: кажуть, що якщо на мосту - "проїздність", то тоді на вулицях Черкас - "повна проїздність". Одним словом, вітаю - ви стали автором нового матюка, про який усі пам'ятатимуть, що його вигадав Овчарренко-менший)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #8 Пенсіонер-дорожник 10.03.2017 10:06
Цитата: "візьмемося за ремонт дорожнього покриття траси Київ-Одеса до Софіївки".

Пан Овчаренко, покажіть, будь ласка на мапі це місце: його в природі не існує! Спочатку вивчіть мережу доріг та адміністративно -територіальний устрій області, щоб не розповідати відверту маячню!

Якщо Ви мали на увазі с.Софіївка Золотоніського району, то воно розташоване на аавтодорозі Н-08 Бориспіль - Дніпропетровськ - Запоріжжя; с.Софіївка Черкаського району - на дорозі Р-10 Канів - Чигирин - Кременчук. А на автодорозі М-05 Київ - Одеса (яка проходить по Жашківському, Маньківському та Уманському районах нашої області) с.Софіївка немає!

P.S. - чи має право гінеколог інспектувати хід ремонту водопроводу? То чому ж люди, які не мають профільної освіти лізуть з інспекціями до дорожників? Чи може вони профінансували ті роботи?