реклама

реклама

На заводі «Аналог» у Вінниці вже виготовляють деталі до черкаського колеса огляду. Фото з кабінки виставив у "Фейсбуці" секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький.

 

«Ну що Черкаси! Кабінка на колесо огляду вже є! Стартуємо!» – написав Радуцький.

18402960_1133784230060268_1637100064211749354_n

Як відомо, тривалий час “чортове колесо” було однією з родзинок Черкаси. Колесо огляду в Ювілейному парку радувало містян майже 40 років. Його демонтували у 2008 році, пообіцявши встановити нове.

реклама

Коментарі  

 
+5 #10 Корч 12.05.2017 07:59
Нічого не второпаю! Їздять про світові,ніби то бачать щось,а як щось купити для міста,купують нафталвн і дрова.
Чи то такі тупі,чи за п'чнками нічому не вчаться?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Поміркований. 11.05.2017 21:12
Саша,краще розкажи нам куди ти дів кошти від порізаного та зданого в металолом існуючого до твого директорства оглядового колесу? Напевно вони знайшли своє відображення в твоїй декларації!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Гість 11.05.2017 20:37
А "Космо-Зоо" з "мелафоном" та "Інститутом Часу" цей дерибанщик міського бюджету ще не планує збудувати?! Коли вже нарешті черкащани прозріють, що місто захоплено ОПГ((((
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #7 СОЛДАТ 11.05.2017 18:41
Цитую nnk3:
На вигляд - жахіття!! Я проти витрачання і моїх коштів на таке..!

Ты у нас в списке самых богатых людей мира по версии "Форбс" состоиш?.Я не говорю что Бондаренко с Радуцким ангелы.К ним вопросов очень много и на все они ответить не смогут.Но - все нытье, что здесь звучит, выглядит как детский сад.Предьявить то вам по сути нечего.Подавайте в суд на цвет кабинок,на сроки ввода в эксплуатацию,на технологии и дизайн,в конце-концов на сам факт существования этого колеса.Но лучше сделать этот проект все равно вы не можете.Только ноете. :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #6 федор принципиальный 11.05.2017 17:35
шурик готовит уже матрас,от энтого колесика побегут бабки от учеников шурика под второй матрас.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #5 nnk3 11.05.2017 17:35
На вигляд - жахіття!! Я проти витрачання і моїх коштів на таке..!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+30 #4 Світлана 11.05.2017 16:28
Такой примитивизм и дешевизна. Ужас! 21 век на дворе. Есть масса технологий, разных современных материалов. А у нас на дворе СССР (или СССР в головах таких радуцких?).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #3 [email protected] 11.05.2017 16:00
Ага, знач у 2008 демонтували, одна кабінка за цей час готова, скільки там ще кабінок залишилося... скажу я Вам, швидкими темпами йдемо!!! Дай бог років через 50 і поставлять!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #2 чому знову жовтий? 11.05.2017 15:13
таке відчуття, що на жовто-блакитному палітра колір вичерпалася....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #1 Мовчун 11.05.2017 15:00
Невже дочекаємось???