реклама

реклама

У парку Хіміків сьогодні відбулася Всеукраїнська сертифікатна виставка собак рангу САС “Кубок Черкас 2017”. У ній взяли участь 330 учасників з усіх куточків України, передає кореспондент УНН-Центр.

Виставку проводить обласний клуб собаківництва “Олімп”, що входить до складу Кінологічного клубу України. У виставці беруть участь собаки усіх можливих порід: декоративні, службові, бійцівські, сторожові, робочі тощо. Їх оцінюватимуть чотири експерти міжнародної категорії.

18582517_1933943923297865_2263115155251250056_n

В межах виставки провели також конкурси “Дитина і собака”, конкурс собачих костюмів “Гламур-шоу”, а також конкурс племінних пар.

Від "Прочерку". До слова, як звернули увагу відвідувачі, ведучою свята була виключно російськомовна ведуча. Коли в рамках конкурсів на сцену виходили діти зі своїми улюбленцями і починали відповідати на запитання ведучої українською, вона продовжувала розмовляти російською, через що діти також змушені були переходити на російську. Крім того, гостей свята прикро вразила і культура собачників.

- Я гуляю тут в парку Хіміків з дитиною постійно. Однак сьогодні ця безлік собак, вибачте, залишила стільки посліду на газонах, у траві, що просто небезпечно буде їздити тут коляскою. При цьому, я помітила лише одну власницю тварини, що прибрала за своїм улюбленцем, - зазначила місцева жителька Тамара Іванівна

реклама

Коментарі  

 
0 #16 СОЛДАТ 25.05.2017 13:48
Цитую Kachechka:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Kachechka:
Ото вже роздмухали шкандаль. Нема до чого причепитись - мова їм не така. Завжди цим тільки спекулюють. Свято відбулося. Всі все розуміли.
А те, що люди не приберають за своїми собаками - так це такий наш УКРАЇНСЬКИЙ мінталітет. Організатори, до речі, наголошували, що треба прибирати за своїми собаками. Справді, зробили це російською, то може не прибирали саме ті, що російську мову не розуміють?))


А до чого тут те, що є в мене? Я за своїми собаками прибираю, не турбуйтесь. А Вам, пане, причепитись окрім мови то й нема до чого. От біда.
Завжди так, для людей свято і радість, але знайдеться завжди одна.. кхм.. людина, якій все не так.

У мене більше до Вас особисто питань нема. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 Kachechka 25.05.2017 12:19
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Kachechka:
Ото вже роздмухали шкандаль. Нема до чого причепитись - мова їм не така. Завжди цим тільки спекулюють. Свято відбулося. Всі все розуміли.
А те, що люди не приберають за своїми собаками - так це такий наш УКРАЇНСЬКИЙ мінталітет. Організатори, до речі, наголошували, що треба прибирати за своїми собаками. Справді, зробили це російською, то може не прибирали саме ті, що російську мову не розуміють?))

І що ж ще у Вас пане (пані) Kachechka є Украінського крім мІнталітету і прибЕрання?Ви за своім собачкою,надіюс ь, прибрали після свята,яке відбулось?Російську Ви ж добре розумієте? Чи не так? :-)

А до чого тут те, що є в мене? Я за своїми собаками прибираю, не турбуйтесь. А Вам, пане, причепитись окрім мови то й нема до чого. От біда.
Завжди так, для людей свято і радість, але знайдеться завжди одна.. кхм.. людина, якій все не так.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Лариса 25.05.2017 10:28
В воскресенье 21 мая у нас в парке состоялась выставка собак, мы с внучкой пришли посмотреть на это действо. Все очень понравилось, моя внучка не имея своего четырехлапого друга учавствовала в конкурсе "Дети и собака" даже ушли с подарками и это все бесплатно. Хочу заметить что в Европейских странах чтоб попасть на такую выставку надо заплатить не малые деньги от 20 до 50 евро. Настоящий праздник в Черкассах. Выражаю благодарность мерии города, парковому хозяйству и организаторам выставка за доставленное удовольствие. хотелось чтоб эта традиция продолжалась.
Теперь о грустном. В парке, особенно после выходных дней остается много мусора. который не есть органическим. иногда можной найти замерзшего бомжа или труп зека. но это никому как выясняется не мешает, а экскременты собак ???? Язык таких мероприятий - интернациональн ый. Пожелания организаторам, побольше рекламы. А особисто для Тамари Іванівни - заведіть собі хатню тваринку і Ваш світогляд змінеться на краще!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #13 Гарик 24.05.2017 19:47
Сколько можно наступать на одни и те же грабли?Как только в поле зрения попадают порошенко и его сатилиты,срочно идёт вброс мови,где то мы уже с этим сталкивались.И заметьте кто делает этот вброс-псевдонародный фронт,партия буд.собачих будоки к ним присоединилась батькивщина.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #12 СОЛДАТ 24.05.2017 18:22
Цитую Kachechka:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #11 Kachechka 24.05.2017 16:00
Ото вже роздмухали шкандаль. Нема до чого причепитись - мова їм не така. Завжди цим тільки спекулюють. Свято відбулося. Всі все розуміли.
А те, що люди не приберають за своїми собаками - так це такий наш УКРАЇНСЬКИЙ мінталітет. Організатори, до речі, наголошували, що треба прибирати за своїми собаками. Справді, зробили це російською, то може не прибирали саме ті, що російську мову не розуміють?))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #10 СОЛДАТ 23.05.2017 11:23
Цитую Галина.:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Галя:
Собак-рятівників в інституті пожежної безпеки навчають командам тільки німецькою мовою. Ніякої української та російської. Просто тому, що німецькі команди коротші. А це важливо, коли порятунок життя йде на секунди. Може й з цього приводу влаштуємо срач?

У нас була виставка собак-рятівників?Чи ми живемо в Німеччині?І взагалі-що Ви вважаєте срачем?Галю- Ви хто? ;-)

Кто такая Галя- вопрос риторический и задать его могут только такие,как ты ,а вот кто такой ты,за**авший своими вы***ами все страницы,вопрос ов не вызывает-плебей.

Вы адвокат по-жизни или по профессии? Или Вы потомственная аристократка? Не нравятся комментарии - не читайте.А еще лучше - найдите себе нормального мужика. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Галина. 23.05.2017 09:01
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Галя:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Антистец 23.05.2017 05:05
Сегодня на собачьей выставке, завтра в верховной раде. Активисты недоглядели и не разогнали. Бдительность утеряна, держава в опасности. Надо срочно провести какое-нибудь факельное шествие.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #7 СОЛДАТ 22.05.2017 20:30
Людина, як і ви. Срач - це коли свідомо нашукують будь-що, аби тільки ділити людей. Спекулюють мовою, похожденням, собаками, чим завгодно і вважають себе неабиякими патріотами. Тому так як люди живуть у Німеччині - спокійно і гідно, жити не будемо ніколи. Збагнути це дано не кожному.
Я не сумніваюсь що Ви людина.Просто якщо придержуватися Вашоі логіки, то нагадування в дописі про те, що ведуча користувалася виключно мовою краіни з якою ми воюємо(надіюсь заперечувати не будете), уже є срачем.Є закон про Державну мову.Виставка проходила в УКРАІНСЬКОМУ місті ЧЕРКАСИ,іі відвідали громадяни УКРАІНИ, діти відповідали цій ведучій УКРАІНСЬКОЮ мовою чого та уперто не помічала.В чому срач Галю?Ви тут посилаєтесь на Німеччину - я хотів би подивитися якби там вели виставку собак на російські мові і чим би це закінчилось. ;-)