реклама Делікат

"Опозиційні" вихідні у столиці

"Опозиційні" вихідні у столиці

На мітинг «Україна проти Януковича», який відбувся в суботу на Михайлівській площі у Києві, їздило понад 200 представників від Черкащини. Про це під час прес-конференції Ради опозиційних сил Черкащини розповіла керівник обласної організації «Фронту змін» Наталія Старікова.

- З кожного району нашої області були представники. Відчувався дійсно командний дух. Люди вже сьогодні не бояться, вони не тільки готові ставити підписи, а говорять про автомати і про вила, - каже пані Старікова. – Бо люди доведені до краю, а страх тепер – у кабінетах влади. Те, що сьогодні владу не можна назвати владою, а тільки режимом, проти якого треба боротися, - це сто відсотків.

За словами Наталії Старікової, понад 1 млн. 300 тисяч українців підписалися на листівках «Фронту змін», черкащан же назбиралося  більше 45 тисяч. Та попри завершальний мітинг акції, припиняти її «Фронт змін» не збирається. Кажуть: таким чином налаштовують людей до готовності голосувати проти діючої влади на найближчих парламентських виборах, аби нова Верховна Рада не підпорядковувалася Януковичу.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #8 Роман 25.04.2012 14:53
Значить 300000 за Януковича!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 Країна дурнів 09.12.2011 09:27
Цитую Хто є хто?:
Святослав Олийнык: Партия регионов лучше, чем Яценюк, - честнее.

А вы посмотрите на досуге, может иллюзии то поразвеятся...
http://www.youtube.com/watch?v=UCWBeNGBALc
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 sergo 08.12.2011 22:23
яценюк-янукович -спонсор ахметов
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #5 Хто є хто? 08.12.2011 18:31
Святослав Олийнык: Партия регионов лучше, чем Яценюк, - честнее.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 Реаліті-шоу. 06.12.2011 20:53
Ситуація неприваблива для ФЗ, якщо він не може зібрати своїх прихильників в Києві, а звозить зі всієї України. Голосування за Закон про вибори, різко знизило рейтінги Фронту Змін (Але лідерчики всі старі (Москаль, Мартиненко, Турчинов що стояли на трибуні ітд) так що змінили тільки назву. Обласний керівник пишається тим що "черкащан же назбиралося" навіть на поїздку до Києва. А чому ж не провели акцію паралельно в Черкасах тисяч на 5-6, про що декларуєте. Що не здатні повести народ за собою, це ми зрозуміли, які ще досягнення не досягли?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #3 Доктор 06.12.2011 15:29
Цитую Ізя:
сколько заработали?

Изя, не пропускайте процедуры и укольчики!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 Реаліст 06.12.2011 14:45
"їздило понад 200 представників від Черкащини." Вибачте, але що це таке представники ( це за кошти), повинні бути члени партії- 189, депутати- 11.ітп. Якщо в Києв збираєте , чому в Черкасах немає підтримки 8 т 24 серпня в вересні 2011 року. Якщо Ви хочете бути дійсно лідером то потрібно володіти реальними цифрами. Більше 45 тисяч, у якого керівника є біля около, до речі Ви зібрали 2,9%, що дуже мало серед обласних ПО ФЗ. ( черкащан же назбиралося більше 45 тисяч)є гарні слова підтримало, вислови недовіру, Назбиралося на смітнику чи де?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #1 Ізя 06.12.2011 12:59
сколько заработали?