реклама

реклама

Секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький ініціював розгляд на виконкомі проекту рішення щодо надання містобудівних умов забудовнику в районі Митниці.

12118980_470082506496338_325686728110269666_n

Однак, для того, аби включити проект рішення до порядку денного не вистачило одного голосу. Після цього Радуцький з криками «ганьба» залишив зал засідань.

При включенні проекту рішення до порядку денного «утримались» зокрема заступники міського голови Геннадій Шевченко та Станіслав Овчаренко.

Останній аргументував свій вчинок тим, що проект рішення є «сирим» і не готовий для розгляду. На цьому наголосив і юрист.

- Я не буду голосувати за незаконне рішення, - наголосив Овчаренко.

Натомість Радуцький дуже обурився цими діями членів виконкому і наголосив, що такі дії суперечать інтересам міста. Зрештою, проект рішення повернули на доопрацювання та розглянуть на наступному засіданні виконкому. Деталі згодом.

1

реклама

Коментарі  

 
+3 #12 Гордий черкащан 08.08.2017 19:18
Вам ТУЛУБ ПРИЇХАВ плюнути у ваші очі так що Радуцький законно має право лайном вам по пиці мазати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 Щука 08.08.2017 17:44
Колективний орган управління себе не виправдав! Потрібно прийняти рішення про передачу повноважень Радуцькому одноосібно приймати всі рішення по місту Черкаси. Один показав уже як країною керувати, цей нехай покаже, як містом керувати!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 федор принципиальный 08.08.2017 17:37
Пригласите тулуба,он в кабаке празднует свою невиновность,он вам посоветует,поре комендует,скоро за тулубом в Черкассах появится олыйник,арсенюк ,меля-готовьтесь,слуг и народа.Вот какое у нас правосудие-виновных оказывается в нашей стране нет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Очерет 08.08.2017 13:39
Бондаренко з Мушієком будують за гроші Олійника
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #8 СОЛДАТ 08.08.2017 12:02
Цитую Лора Ру.........:
Це Стас після сильного булуна і не зрозумів про що мова йде взагалі

Якого Стаса маєте на увазі пані Лора ru...? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #7 Жевжик 08.08.2017 11:26
страно, а как это поясняют юристы, когда член выконкому Адрей Му***К не голосует про прыпынення сомнительной стройки своего отца Му***ка?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #6 ХМ 08.08.2017 11:23
Чесно... нема вам нікому віри... Не за місто ви переживаєте, а щоб бабло в нужне русло направити. Туалет в парку хіміків - от ваш рівень... так і там ви умудрились 500 штук стирити
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Ротенберг 08.08.2017 11:10
Ну і що? Результату пшик!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #4 Саша секретар 08.08.2017 11:09
Я ж бабки від забудовника отримав, а вони не голосують, що тепер я братві скажу???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 Лора Ру......... 08.08.2017 11:07
Це Стас після сильного булуна і не зрозумів про що мова йде взагалі