Тулуб не бачить в Даценкові свого політичного конкурента, а акції опозиції називає «так званими»

Тулуб не бачить в Даценкові свого політичного конкурента, а акції опозиції називає «так званими»

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб не вважає координатора ради опозиційних сил Черкащини Леоніда Даценка своїм політичним конкурентом. Про це він повідомив 19 грудня під час підсумкової річної прес-конференції.

– Слава Богу, що сьогодні на Черкащині є така бездієва опозиція. Я радий цьому! Я кожного дня готовий свічку ставити! – емоційно висловився Сергій Тулуб.

Губернатор зауважив, що цього року на Черкащині відбувалося набагато менше протестних акцій, ніж у минулі роки.

– У нас же є центр, ми все моніторимо. Друге питання: а що за акції відбувалися і проти чого? Так-от, з 54 так званих акцій лише 6 було проти обласної влади. Чому? Бо якщо розглянути ці акції, то порушені проблеми не завжди в рамках функціонування обласної влади, – сказав Сергій Тулуб.

Він також зауважив, що із задоволенням вручить Леоніду Даценку премію імені Василя Симоненка. Нагадаємо, що саме черкаського опозиціонера за збірку віршів «І янгол з автоматом на плечі» визнано лауреатом премії імені Василя Симоненка.

– Але я ще не бачив проекту розпорядження і не підписував його. Та я обов’язково підпишу розпорядження і з головою облради вручу премію переможцю! Адже ця премія ще раз показує демократичність влади. Бо ніяких перешкод при визначенні лауреата не було. Хоча мені особисто книжка не сподобалася і своїм дітям я б її не дав. Це кажу відверто як людина, як особистість, – наголосив губернатор.

реклама

Коментарі  

 
0 #10 Клим 26.12.2011 22:16
Бідна Черкащина... Поліщук тасує!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Кленов 21.12.2011 20:46
Яка ще опозиція,це ті крикуни,які вже 5 років були у владі?Ну і що їм заважало хоч щось путнє зробити для країни.Тепер знову хочеться до корита.Мабуть нинішня влада спить спокійно,ще не скоро зявиться сила,яка буде не безглуздо репетувати а конструктивно критикувати владу і сама на неї претендувати. Ну і Симоненка хоч би вже не чіпали,горе-поети блін.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #8 Романович 21.12.2011 18:21
Слава Богу, що сьогодні на Черкащині є така бездієва опозиція. Я радий цьому! Я кожного дня готовий свічку ставити! – емоційно висловився Сергій Тулуб.

Якщо емоційно то значить скоро Даценко випадково втопится чи попаде в аварію...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Ремінісценція 21.12.2011 17:15
Даценку присвячується...
Вони жирують у палацах, джипах, шубах, а я такий левистий лев із України готовий цілувати їхні дупи як премію лйтературну мені кинуть!

Ех, твою мать! ...ать ...ть ...ь!

Бідний - бідний Симоненко!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Мария 21.12.2011 13:59
Постав свічку за себе, пане Тулубе. За упокой своєї душі, щоб знайшла своє присталище де небуть. Бо скільки гріхів натворив...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #5 стас 21.12.2011 13:12
Цитую sh239k25:
Да, а туловище наглеет и не понимает, что сегодня стоять и мерзнуть не модно, себе дороже. Более конкретно и понятней для такой категории дебилов-политиков это вилы, взрывы и переворот, палатки это для бабы "параски". Перед ней такая категория политиков как наш туловище и может по фраериться - герой того отечества. А Даценко пускай пишет, кто на что учился.

Странно.Совсем недавно Параска с ВОНЕЙ целовалась в засос,а вы аплодировали,ст оя на майдане в мороз и слякоть.Тогда небыло дороже,платили *справно*?Вот ваша продажная утроба-даже скрыть не умеете!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 Не лохторат 21.12.2011 10:09
"така бездієва опозиція" - нічого, на все свій час... Влада дається або Господом Богом, або Нечистим, дивлячись з ким договір підписано (умовно звичайно), але як за добрі справи, так і за погані прийдеться відповідати... а те, що пока народ дрімучий, опозиція ніяка, то це тимчасове явище, - пока порадійте, вичистіть українську землю від всякої дрібної наволочі (по принципу павуків у банці), а прийде час і вас зметуть як мух!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 444 20.12.2011 19:21
"Хоча мені особисто книжка не сподобалася і своїм дітям я б її не дав..."

Своїм дітям даси «ХАРЦЫЗСК: ВРЕМЯ, СОБЫТИЯ, ЛЮДИ»
:lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 Крук 20.12.2011 19:18
Ну, принаймі, Тулуб знає, хто такий Даценко :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #1 sh239k25 20.12.2011 19:00
Да, а туловище наглеет и не понимает, что сегодня стоять и мерзнуть не модно, себе дороже. Более конкретно и понятней для такой категории дебилов-политиков это вилы, взрывы и переворот, палатки это для бабы "параски". Перед ней такая категория политиков как наш туловище и может по фраериться - герой того отечества. А Даценко пускай пишет, кто на что учился.