Автор розповів про особливості нарису та згадав найвідоміші прізвища спорсменів-багатоборців. В першій частині книги зафіксована хроніка спортивних подій, історичні факти, у другій розповідається про самих спортсменів та тренерів.
«За період, описаний в книзі, морське багатоборство значно змінилося. Раніше до цього виду спорту входило 15 різних напрямків, нині ж – значно менше. Морське багатоборство на Черкащині підготувало понад 250 осіб, які стали майстрами спорту, один – заслужений майстер спорту, восьмеро – майстри спорту міжнародного класу. Нам є чим пишатися! Висловлюю подяку всім, хто допоміг у створенні цієї історії розвитку морського багатоборства на Черкащині. Кожен долучився, як міг. Хтось надав фотографії, хтось розповів свою історію, про когось сам знав – так і утворилася книга», - розповів Василь Страшевич.
Подібного видання про морське багатоборство на Черкащині до цього часу не було. Відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області профінансувало друк історико-краєзнавчого нарису «Лицарі п’яти якостей».
«Ми виступили тією ланкою, що всіх об’єднала заради видання книги Василя Страшевича. Нашею задачею було знайти фінансування на її друк. Вдячний тим, хто надав матеріальну підтримку, аби книга побачила світ. Адже використали не лише кошти відділення, але й спонсорів. Будемо і надалі вишукувати можливості і видавати книги про спорт. Уже маємо в планах випуск енциклопедичного довідника «Спорт на Черкащині», - зазначив голова відділення Андрій Більда.
Для довідки: Василь Страшевич – автор 25 книг про історію Черкас, його архітектурну спадщину, низки досліджень з минулого рідного краю, з історії розвитку спорту на Черкащині. Член Національної спілки журналістів України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, почесний краєзнавець Національної спілки краєзнавців України.
реклама
Коментарі
Стрічка RSS коментарів цього запису