У Черкаській обласній державній адміністрації лист-звернення черкаських опозиціонерів до Національної спілки журналістів України з проханням номінувати губернатора Сергія Тулуба на звання «Ворог преси – 2011» вважають наклепом. Про це «Прочерку» повідомила начальник обласного управління інформаційної політики Тетяна Очеретяна.


За словами пані Тетяна, тепер авторам листа слід чекати судового позову.

– Жоден факт, оприлюднений в цьому листі не підтверджується документально. І я, як начальник управління інформаційної політики, знаю, що у минулому році Сергій Тулуб робив все, щоб налагодити роботу зі ЗМІ, – запевнила Тетяна Очеретяна. – Була організована ціла низка зустрічей з редакторами обласних ЗМІ. Вперше були проведені семінари для редакторів районних газет. Щодо висвітлення діяльності влади, то для цього були укладені договори з комунальними та приватними ЗМІ. Крім того, торік на Черкащині був організований прес-тур у рамках акції «Пізнаємо Україну разом!». Журналісти з усієї України мали можливість ознайомитися з досягненнями нашого краю.

Як зауважила Тетяна Очеретяна, голова Черкаської ОДА не звільняв попередніх редакторів обласних газет «Нова доба» і «Черкаський край», хоч черкаська опозиція чомусь вважає його винним у зміні керівництва газет.

– Сергій Борисович ніяким чином не впливає на ЗМІ. Навпаки, він завжди наголошував, що вони мають бути незалежними, а не, наприклад, комунальними. Саме тому облдержадміністрація вийшла зі складу засновників вищезгаданих газет. А щоб про владу писали, ми укладаємо зі ЗМІ угоди та створюємо інформаційні приводи, – сказала Тетяна Очеретяна.

За її словами, у листі опозиції «більше політики, ніж здорового глузду».

– Опозиція використовує будь-яку можливість «засвітитися». Але цей їхній лист-звернення можна розцінювати як наклеп. Тож його автори повинні нести відповідальність. Ми подамо до суду позов за недостовірність фактів, – наголосила Тетяна Очеретяна.

реклама

Коментарі  

 
0 #32 Детектор 30.01.2012 13:31
Цитую Просто читатель:
Був Черевко – вони за ним по всій області каталися, їли-пили «на шару», в очі світили, а потім випльовували на «Прочерку» і «Провінції» всяку гидоту про нього.

Щось ти, "просто чітатєль", маху дав: коли Черевко був губернатором - "Прочерка" в природі не існувало!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #31 ВАСЯ ПУПКІН 29.01.2012 22:56
Навіщо мені влада? Достатньо журналістського середовища, тут більше платять!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #30 Просто читатель 28.01.2012 19:37
Сумно читати цю маячню журналістів «Росі» і чиновників ОДА. Був Черевко – вони за ним по всій області каталися, їли-пили «на шару», в очі світили, а потім випльовували на «Прочерку» і «Провінції» всяку гидоту про нього. Тепер за Тулубом так само їздять і так само нишком пакостять. Прийде до влади Вася Пупкін – його вже чекає щира і привітна черкаська журналістська братія - «полум’яні борці» за свободу слова і незалежність преси!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #29 Достали 28.01.2012 18:56
Цитую фелікс:
Цитую О. Мацюцька:
Ніхто і не сумнівається, що владі потрібна слухняна кишенькова преса. Тільки не треба забувати, що багато журналістів різних засобів масової інформації добровільно (і самі собі!) вставляють у ніс дзвіночки, присідають, розводять руки і кричать "Куууууууууу!" перед своїми редакторами і найменшими чиновниками. І так себе поводять при кожній владі, тримаючи ніс за вітром. Якщо вони дозволяють себе принижувати, якщо у них немає почуття власної гідності, якщо вони дають на себе кричати і мовчать - як же вони можуть взагалі працювати у цій професії?


Оленко, молодець!
Влада робить те, що їм дозволяє громада.А позиція напввагітності журналістів - це публічна зрада і своїй професії і своїм читачам-глядачам, які чекають від ЗМІ об"єктивну інформацію, а отримують брехню. А це вже підлість...
Дякую за публічну мужність!!!

Фелікс, а ваша професія яка? Ви у нас хто, і в чому ВИ напіввагітний ? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #28 Де думка НСЖУ? Її немає? 28.01.2012 18:12
А КОЛИ ВЖЕ ДОЧЕКАЄМОСЯ "ПОЗИЦІЇ" СПІЛКИ ЖУРНАЛІСТІВ З ПРИВОДУ ЦЬОГО ЛИСТА?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #27 О. Мацюцька 28.01.2012 17:44
Цитую Де я працюю?
... під патронатом поважного колись журналіста Халупінського (підкреслюю - колись поважного, бо сьогодні це не той Сергій, якого всі знають по роботі в "Черкаському краї"), наваяли листа до НСЖУ..
А ви розпитайте журналістів цієї газети і вони вам розкажуть, що Халупінський - справжній майстер по написанню подібних листів. Цим він і займався з першого і до останнього дня роботи на посаді редактора. Дуже відданий владі, вміє гарно прислужувати. Очевидно, саме завдяки цим своїм якостям працює тепер під началом пана Уздеміра.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #26 О. Мацюцька 28.01.2012 17:03
Феліксу. Мене звати Оксана. Спасибі за оцінку, але прошу не вважати мою репліку виявом мужності. Просто маю таку звичку висловлюватись прямо, а не підгавкувати з-за паркану.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #25 ЗРИТЕЛЬ 28.01.2012 12:32
На "Роси"с какого-то перепугу сварганили "открытое" письмо-обращение то ли к власти, то ли к оппозиции, в котором утверждают, что в ТРК усе алис гут, Уздемир с Химич поодиночке вызывают к себе подчиненных, и так ненавязчиво предлагают подписать.Не трудно представить, какую жизнь устроит гендиректор тем, кто посмеет отказаться подписывать эту безграмотную чушь. И после этого у кого-то повернется язык утверждать, что на "Роси" жить хорошо, а демократия и свобода слова процветают?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #24 фелікс 28.01.2012 11:30
Цитую О. Мацюцька:
Ніхто і не сумнівається, що владі потрібна слухняна кишенькова преса. Тільки не треба забувати, що багато журналістів різних засобів масової інформації добровільно (і самі собі!) вставляють у ніс дзвіночки, присідають, розводять руки і кричать "Куууууууууу!" перед своїми редакторами і найменшими чиновниками. І так себе поводять при кожній владі, тримаючи ніс за вітром. Якщо вони дозволяють себе принижувати, якщо у них немає почуття власної гідності, якщо вони дають на себе кричати і мовчать - як же вони можуть взагалі працювати у цій професії?


Оленко, молодець!
Влада робить те, що їм дозволяє громада.А позиція напввагітності журналістів - це публічна зрада і своїй професії і своїм читачам-глядачам, які чекають від ЗМІ об"єктивну інформацію, а отримують брехню. А це вже підлість...
Дякую за публічну мужність!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #23 Де я працюю? 28.01.2012 11:06
Є в Уздеміра одна проблема - його тупе оточення. Так званий заступник із творчих питань (так званий, бо сама себе так називає, в колетиві її посада звучить трохи по-іншому :lol: ), під патронатом поважного колись журналіста Халупінського (підкреслюю - колись поважного, бо сьогодні це не той Сергій, якого всі знають по роботі в "Черкаському краї"), наваяли листа до НСЖУ, в якому звинувачують опозицію, в неправді і запевняють, що в колективі все гаразд. Хіміон, як справний виконавець, викликає до себе працівників і "пропонує" підписатися. Таким чином, і цього разу вже зламали більше десятка працівників ОДТРК. А люди залякані так, що, навіть, бояться сказать, що цей лист - ганьба кожного, хто хоч трохи вміє писать. Безграмотно і примітивно, та ще й підноситься, як від зборів колекиву :-) Знаю, що багатьом, хто не бере участь у цій комедії, будуть не переливки, знаємо, що Уздемір творитиме в понеділок... Та писати будемо. Дякуємо "Прочерку" за таку можливість.