реклама

реклама

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб вдруге поспіль опинився у списку ворогів преси. 

 

Як повідомляє сайт «Телекритика», напередодні професійного свята – Дня журналіста – Національна спілка журналістів України вп’яте оприлюднює список посадовців, які своїми діями перешкоджають роботі журналістів. Цього року на третій позиції опинився Сергій Тулуб, «який впроваджує в регіоні жорстку та непрозору політику управління комунальними та державними ЗМІ: у 2011-му році були звільнені з займаних посад головні редактори комунальних газет «Черкаський край» та «Нова Доба», у 2012-му – гендиректор Черкаської ОДТРК… Голова облдержадміністрації демонструє відсутність належного реагування на випадки перешкоджання професійній діяльності журналістів, натомість проводить непрозорий відбір нових керівників державних та комунальних ЗМІ області», – йдеться в оцінці.

Нагадаємо, торік губернатор Черкащини також опинився в такому списку, щоправда на 6-й позиції. Тоді – за звільнення генерального директора Черкаської обласної державної телерадіокомпанії «Рось» Михайла Калініченка на підставі того, що він викладає в університеті.

Як інформує «Телекритика», цим списком НСЖУ привертає увагу високопосадовців держави, правоохоронних органів, кваліфікаційних комісій суддів до кричущих фактів порушень Конституції і законів України, міжнародних зобов'язань, взятих Україною. Вказані порушення є показовими і системними, тому потребують змін законодавства та значних зусиль влади.

Очолили цьогорічний «антирейтинг» керівники проурядових фракцій голова депутатської фракції партії регіонів Олександр Єфремов, голова депутатської групи «Реформи заради майбутнього» Ігор Рибаков, голова депутатської фракції народної партії Ігор Шаров і голова депутатської фракції КПУ Петро Симоненко. На другій позиції опинився голова Державної фінансової інспекції України Петро Андрєєв.

реклама

Коментарі  

 
0 #10 Кузя 08.06.2012 11:42
Цитую Фелікс:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Про С.Б.Тулуба це "Ганебна брехня".


ОХ І ПІДЛИЗАВ!!!

А между строк читать пора научиться.Большой мальчик уже наверное.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Сміла 07.06.2012 08:57
Цитую Дивно:
Дивина та й годі... Щойно була на сайті телекритики... ДВІЧІ перечитала "Вороги преси – 2011: версія НМПУ та ІМІ"... Тулуба там не знайшла...
Може, Ви знайдете?
http://www.telekritika.ua/media-suspilstvo/svoboda-slova/2012-06-06/72405

А я найшла, Дивно, подивись і ти - http://www.telekritika.ua/media-suspilstvo/svoboda-slova/2012-06-05/72374
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Фелікс 07.06.2012 00:24
Цитую О.ЧУПРИНА:
Про С.Б.Тулуба це "Ганебна брехня".


ОХ І ПІДЛИЗАВ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #7 Дивно 06.06.2012 15:01
Дивина та й годі... Щойно була на сайті телекритики... ДВІЧІ перечитала "Вороги преси – 2011: версія НМПУ та ІМІ"... Тулуба там не знайшла...
Може, Ви знайдете?
http://www.telekritika.ua/media-suspilstvo/svoboda-slova/2012-06-06/72405
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Юрій 06.06.2012 10:13
Цитую Чекист:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Про С.Б.Тулуба це "Ганебна брехня".

Точно "БРЕХНЯ".Эти дурни еще придумают,что это он "Серега 95",или что Энергоатом ограбил вместе с Минтопэнэрго.Еще могут сказать негодяи,что на черкасщине организовал поборы с бизнесменов,раз вел коррупцию по-новому.Их послушать то получится ,что наш глубокоуважаемы й давал команды результаты выборов фальсифицироват ь и кадры подбирает лишь по-принципу личной преданности,и т.д.. Могут гады договориться до того,что своей деятельностью Президента Януковича компроментирует . Брехуны они и есть брехуны,нам ли их слушать.Нашего честного и самого порядочного в обиду не дадим.

Отлично подмечено.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Гость 06.06.2012 01:04
Тул......., чем то схож с Леней-космосом. Вот еще петь начать надо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 Чекист 05.06.2012 17:13
Цитую О.ЧУПРИНА:
Про С.Б.Тулуба це "Ганебна брехня".

Точно "БРЕХНЯ".Эти дурни еще придумают,что это он "Серега 95",или что Энергоатом ограбил вместе с Минтопэнэрго.Еще могут сказать негодяи,что на черкасщине организовал поборы с бизнесменов,раз вел коррупцию по-новому.Их послушать то получится ,что наш глубокоуважаемы й давал команды результаты выборов фальсифицироват ь и кадры подбирает лишь по-принципу личной преданности,и т.д.. Могут гады договориться до того,что своей деятельностью Президента Януковича компроментирует . Брехуны они и есть брехуны,нам ли их слушать.Нашего честного и самого порядочного в обиду не дадим.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #3 Дядя Вася 05.06.2012 14:35
Та какой же он "ворог",есле во всех газетах его портреты? Фигня какая-то получается... :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #2 мармыза 05.06.2012 14:31
Ура!Барисыч ба-а-льшой любитель призовых мест.Наконец-то,хоть где-то в тройке лидеров.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #1 О.ЧУПРИНА 05.06.2012 14:03
Про С.Б.Тулуба це "Ганебна брехня".