реклама

реклама

Зранку 10 травня на розі вул. Гоголя-Смілянської знову розгорнулась торгівля. На зеленій зоні по вул. Гоголя з᾽явився великогабаритний «квас». Про це повідомляє «Антенна».

32090094_2106383142975527_3058840321975648256_n-900x444

Вздовж Центрального ринку по вул. Смілянській відкрито продають рослини. Продавці стверджують, що міська рада надала їм дозвіл на торгівлю.

В Муніципальній інспекції Черкаської міськради ситуацію поки що не коментують.

реклама

Коментарі  

 
0 #11 мери понаєхалі 14.05.2018 18:23
Цитую Семен:
Цитую Шарафутдінов Еркін.:
Змушений написати:і які придурки не вибрали одарича знову мером. При ньому такого борделю у Місті не було. Одарич вернись!!!!

Так именно он и развел этот базар-вокзал. Превратил областной центр в Нежин.

СО2 ,як став мером, заблокував уже розроблений проект і інвестора (не бюджетні кошти) будівництво підземного торгового центру-переходу від ринку до будинку торгівлі по вул. Смілянській. Туди планувалося перенести торгові точки і квітковий базар,щоб розчистити центр. Друзі з Будинку торгівлі не захотіли і зайва конкуренція власнику хфанерного Хрещатик -сіті не потрібна.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Семен 14.05.2018 13:55
Цитую Шарафутдінов Еркін.:
Змушений написати:і які придурки не вибрали одарича знову мером. При ньому такого борделю у Місті не було. Одарич вернись!!!!

Так именно он и развел этот базар-вокзал. Превратил областной центр в Нежин.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Соломія 13.05.2018 16:23
Вибачте, але де людям на території центрального можна продати чи купити якусь городину. Цей ринок став територією перекупок. На оптовому купили- на центральному перепродали. Де тепер людям продавати сезонні овочі та фрукти? У торгашів влітку нічого принципово не куплятиму!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 mom 13.05.2018 15:51
від Смілянської до Небесної Сотні по Гоголя пройти неможливо, люди не розминуться. І чим же таким необхідним торгують? Та й сам базар перетворився на казна-що! Дуже незручно там навіть ходити, я вже не кажу про сервіс. Мабуть, ніхто не відповідає за благоустрій у цій зоні: ні дирекція ринку, ні мер. Навіть, зрозуміло, чому так. Тіньова економіка. А містяни й так все "схАвают", не вперше.Біля палацу дитячої творчості усіх і усе прибрали, навіть лавки, присісти нема де. Місто стає все менш комфортним для життя.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 Я черкащанин 13.05.2018 14:19
Цитую язон:
Если рынков больше нет - одни депоты с деликатами - ГДЕ людям зелень покупать?

В депо і делікатах, ясна річ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 язон 13.05.2018 14:11
Если рынков больше нет - одни депоты с деликатами - ГДЕ людям зелень покупать?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 стабилизец 13.05.2018 10:57
вместо города базар, вместо базара собачи будки...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 Світлана 12.05.2018 19:36
Цитую Бонд і Ботнар, агов!:
У Черкасах за правління ваших "Батьківщини" і "Свободи" остаточно настає бардак :-x
Скоро з-за вас,(ч)удаків, люди на тинах почнуть писать: "Одарич, прості!" :lol:

Ну, заради правди, при Одаричу теж торгували в центрі на тротуарах. Живу в центрі, була на прийомі у Одарича з цього питання, але нічого не змінювалось. Але сьогодні світ з технологіями так швидко рухається вперед, а у нас... Розбиті дороги і тротуари, торгаші, МАФ-сараї з непотрібом, і ми все далі й далі від цивілізації.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 Шарафутдінов Еркін. 12.05.2018 18:53
Змушений написати:і які придурки не вибрали одарича знову мером. При ньому такого борделю у Місті не було. Одарич вернись!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 Чек Чонкин 12.05.2018 17:01
район базара тоже базар