реклама

реклама

Провідну роль у майбутній виборчій кампанії гратиме кандидат-мажоритарник. Таку думку висловив очільник регіоналів Черкащини Сергій Тулуб, виступаючи 28 лютого перед однопартійцями на обласній партійній конференції.

– Вибори за партійними списками по мажоритарних округах мають свою специфіку і вимагають глибокого осмислення в перебудові підходів, в розробці стратегії виборчої кампанії у кожному районі, у кожному місті, на кожній ділянці. Провідну роль в цій кампанії грає кандидат-мажоритарник. Він – та особа, яка на собі концентрує усі наші сподівання, усю нашу роботу! – наголосив у виступі Сергій Тулуб.

Він також зазначив, що хоч вибори за змішаною системою і вимагають залучення більшої кількості людських ресурсів, проте попросив утриматися від залучення кадрів зі сторони.

– Чисельність нашої партії дозволяє забезпечити виборчу кампанію людьми з числа партійного активу. При певній матеріальні підтримці на виборах наш актив спрацює більш ефективно, краще, ніж залучені якісь там «заробітчани». І це буде набагато краще! – підкреслив Сергій Тулуб.

реклама

Коментарі  

 
+6 #19 Віруючий 03.03.2012 12:33
Цитую О.ЧУПРИНА:
Найстрашнішим для обласної організації Партії регіонів є те,що цей ОРАТОР вірить в те ,що сам каже.

Це не є гріх.Гріхом є те,що це говорить заробітчанин на людському горі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #18 Оксана Колісник 02.03.2012 12:50
Цитую Ужасть:
Львиная доля опозиционеров просто зарабатывает деньги а вернее кормится на критике власти. Даже будучи при власти не могли объединится ради страны. Грызлись за должности а не работали на народ как обещали
Б.Березовский Когда стал заниматься политикой, готов был потратить любые деньги
Фу! "Ужасть" який нафталін!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #17 Ужасть 02.03.2012 11:51
Цитую FEMIDA:
Цитую Ужасть:
Запомните мои слова! Запомните "Вибороць", "А може так", "Короп", "Марель", "слава из КПСС" :-) и вспомните мои слова, когда увидите результаты выборов. Большинство голосов наберет П.Регионов и ее мажоритарщики 8) И наберет их честно...Потому, что они партия, с партийной структурой, дисциплиной. Анализируют ошибки, плюсы..и идут единой командой.
А единая команда это кто? Приспособленцы Монке , Тимошенко и им подобные? Как раз самое время разогнать ту единую команду, если на что-то надеятся, может хоть этот жест оценят

Ну если Вы "Фемида",да еще помаранчевая и ессно самая справедливая, то оглашайте ВЕСЬ список :P И начните с помаранчистов высшей пробы...киевского разлива. А о прямо как в анекдоте.. про одного мужа.
Муж говорит жене, когда я гуляюю на стороне - то это мы ИХ
А когда ты гуляешь то они НАС :lol: :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 МИТ 02.03.2012 11:50
Цитую Ужасть:
и вспомните мои слова, когда увидите результаты выборов. И наберет их честно...

Честь и ПР - понятия несовместимые. ПРдонам подходит: наглость,вранье ,лицемерие, тупость и т.п. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 Ужасть 02.03.2012 11:46
Львиная доля опозиционеров просто зарабатывает деньги а вернее кормится на критике власти. Даже будучи при власти не могли объединится ради страны. Грызлись за должности а не работали на народ как обещали
Б.Березовский Когда стал заниматься политикой, готов был потратить любые деньги для достижения своих политических целей Вот у меня часто спрашивают: «А ты жалеешь, что 50 миллионов долларов на Украину отдал?».
Гордон—на «оранжевую революцию», да?
Б,Б, «Я их инвестировал, — отвечаю, — это самый эффективный за мою жизнь бизнес-проект». Не знаю, благодаря моим деньгам победа была достигнута или нет, — мне только известно, что денег у оппозиции было ничтожно мало. Всего там порядка 75-80 миллионов потрачено из которых 50 дал я на нищих голодных на пенсии — чтобы купить голоса
Г.— А сколько разворовали
ББ —Жвания-жулик с Третьяковым бегают до сих пор чтобы повестку им в суд не вручили, где отчитаться придется, как мои деньги потрачены, но это уже другая история
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #14 Ужасть 02.03.2012 10:45
Цитую Слава КПСС:
Ужастю.А идут,простите,к уда?

Кто идут..? Слава из КПСС? :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Політична війна. 01.03.2012 21:07
Цитую Ужасть:
Запомните мои слова! .и идут единой командой.

Ужасть має рацію. Апазиція, вірніше керівництво БЮТ, ФЗ, Свободи УНП не змогло зібрати нормальну значну кількість протестного електорату ні літом, ні восени. Замовні статейки, про те що вони "запалять Дніпро" - це звіти для партійних босів , для того щоб бути керівниками штабів та грошових потоків. Приклади в Свободі - штаб очолив Рудик, уже давно, В БЮТ про що,був матеріал на цьому сайті йде боротьба між Бондаренко та особою Н... . В Фронті Змін йдуть намагання створити золотий запас за рахунок ДМР, але у них не той масштаб, а тому штаб очолить масштабна людина.А на війні перемагає чітка вертикаль та дисципліна.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 Слава КПСС 01.03.2012 20:14
Ужастю.А идут,простите,к уда?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #11 FEMIDA 01.03.2012 15:58
Цитую Ужасть:
Запомните мои слова! Запомните "Вибороць", "А може так", "Короп", "Марель", "слава из КПСС" :-) и вспомните мои слова, когда увидите результаты выборов. Большинство голосов наберет П.Регионов и ее мажоритарщики 8) И наберет их честно...Потому, что они партия, с партийной структурой, дисциплиной. Анализируют ошибки, плюсы..и идут единой командой.
А единая команда это кто? Приспособленцы Монке , Тимошенко и им подобные? Как раз самое время разогнать ту единую команду, если на что-то надеятся, может хоть этот жест оценят
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #10 СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА 01.03.2012 14:30
Цитую Ужасть:
Запомните мои слова! Запомните "Вибороць", "А може так", "Короп", "Марель", "слава из КПСС" :-) и вспомните мои слова, когда увидите результаты выборов. Большинство голосов наберет П.Регионов и ее мажоритарщики 8) И наберет их честно...Потому, что они партия, с партийной структурой, дисциплиной. Анализируют ошибки, плюсы..и идут единой командой.

Цитую Ужасть:
Запомните мои слова! Запомните "Вибороць", "А може так", "Короп", "Марель", "слава из КПСС" :-) и вспомните мои слова, когда увидите результаты выборов. Большинство голосов наберет П.Регионов и ее мажоритарщики 8) И наберет их честно...Потому, что они партия, с партийной структурой, дисциплиной. Анализируют ошибки, плюсы..и идут единой командой.

Единая команда рассеется как утренний туман.