реклама

реклама

Поки Черкаси намагається придбати 20 тролейбусів за понад 120 млн грн, повз місто проходить можливість придбати 12 тролейбусів за ціною яка менше вартості одного нового «Богдана».

44700937_2242421035828651_1679253984201670656_n

Про це у «Фейсбуці» написав громадський активіст Павло Мосійчук з посиланням на «Пассажирский транспорт».

В цьому місяці чеське місто Пльзень виставило на продажу тролейбуси Skoda 21tr. «Це повністю низькопідлогові тролейбуси з можливістю автономного ходу від дизель-генератора: з такими тролейбусами перекриття Соборної площі чи ремонт бульвару не змушували б кардинально змінювати рух тролейбуса, – написав активіст. – Вважаю, що тролейбусний парк і міська влада повинні розглянути можливість придбання таких тролейбусів якнайшвидше».

Представник громадської ради при КП «Черкасиелектротранс» Валерій Мироненко на своїй сторінці у «Фейсбуці» проводить голосування серед черкащан, який варіант розширення тролейбусного парку вони підтримують - закупляти нові дорогі тролейбуси чи вживані дешевші. Проголосувати можна ТУТ.

43742083_2242420929161995_2345487674774650880_n

44778008_2242420935828661_706308982439936000_n

Фото: СТТС, безпосередньо зображений тролейбус продається

реклама

Коментарі  

 
0 #9 ЮЗР 26.10.2018 08:48
Цитую Перехожий:
Цитую ЮЗР:
А новые слабо купить? Или весь металолом с Европы покупать?

Ну це як новий "ЗАЗ-Віда" і вживана "Шкода-Октавія". Хто їздить той знає.

Вообще то я про Новые Чешские тралики сказал!!! 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Дональд Трамп 25.10.2018 20:51
Олейник както уже покупил потрепанные автобусы.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #7 Перехожий 25.10.2018 19:54
Цитую ЮЗР:
А новые слабо купить? Или весь металолом с Европы покупать?

Ну це як новий "ЗАЗ-Віда" і вживана "Шкода-Октавія". Хто їздить той знає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 ченчик 25.10.2018 18:52
Якщо це правда, то все одно краще придбати 20 старих чеських, і 19 нових Богданів. І здати на металолом з десяток ЗИУ. Добрий господар зробив би так, але згори, звичайно, видніше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #5 ЮЗР 25.10.2018 17:02
А новые слабо купить? Или весь металолом с Европы покупать?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #4 майданный червь злочиния 25.10.2018 14:29
Каждый активист разбирается в содержании транспортного парка. Еще лучше разбираются в этом интернет-голосовальники. А украсть можно всегда, например получить процент с продажи свалочной техники туземцам от польского жулья.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #3 Сотник 25.10.2018 14:16
Цитую бывший:
Це питання буде відхилено,знайд уть десяток причин,но основна,головна ,на такій оборутці немає що вкрасти.

А я вважаю, що ці рєбята і тут щось вимутять для себе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #2 бывший 25.10.2018 14:06
Це питання буде відхилено,знайд уть десяток причин,но основна,головна ,на такій оборутці немає що вкрасти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #1 вождь 25.10.2018 13:43
Я вважаю, що потрібно придбати хоч і вживані, але європейські машини. По-перше ніхто відкату в такому випадку не отримає, а по-друге вони хоч і вживані але набагато комфортніші та якісніші ніж нові богданівські.